Čiarka na teste zmizla

17. sep 2024

Ahojte 9 DPO dnes ráno som robila test kde vyšla čiarka, no potom zmizla 😄 čo si o tom myslieť chybný test ?

koniarova
17. sep 2024

Podľa mňa chybný. Je nejaká krivá a ďaleko. Urob ešte jeden.

majamat
17. sep 2024

staci pozriet fora. toto sa opakuje v kazdom druhom prispevku.
tehu sa takouto ciarkou nepotvrdi, ani nevyluci. dolezite je aby to casom zislnelo. ak zmizne, je kludne mozne. ze to tehu ani nebolo.
tato ciarka je sice o malinko silnejsia,a ko na inych testoch,a le stale je to este vlemis labe na to,a by ot bolo jasne

cookie29
17. sep 2024

9dpo je zufalo zavcasu... to sa este HCG nemoze vylucovat v dostatocnom mnozstve ani keby boli dvojicky. Nehovorim, ze sa to nestane NIKDY, ale je to skor vynimka.

okm221
17. sep 2024

@cookie29 mne ukázalo 9dpo.. Ked som vedela presne kedy je ovu.. 5 dní prechod do maternice 2 implementácia a 2 vylučovanie hcg.. Aj 9dpo môže ukázať v kľude, ale ako píšeš je to indivindy

michaelaj174
17. sep 2024

to nie ciarka ale zateceny test

bambulka711
18. sep 2024

@okm221 ja len, že je to implantácia. Implementácia znamená úplne niečo iné 😊

miracle25
18. sep 2024

Mala som takúto čiarku, všetci mi hovorili že tehotná nie som a neskôr mi prišla aj menštruacia ale ukazalo sa že tehotná som skutočne bola....len bolo mimomaternicové :D nechcem ťa strašiť alebo čo to určite nie je tvoj prípad, test si si robila len skoro, počkaj pár dni a znovu sa otestuj a ja ti držím palce že bude pozitivny a že vynosíš zdrave bábo, potom nám daj vedieť ako si dopadla 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre