Čiarka na teste

25. máj 2022

Baby, je toto podla vas dostatocne silna ciarka na to, ze mi MS meska 6 dni? Ci uz by mala byt silnejsia...?cyklus mavam pravidelny...Ja mam stale pochybnosti...

kat_
25. máj 2022

jasne, uplne v poriadku, gratulujem 🙂

lucylliana
25. máj 2022

Toto je úplne jasný a krásny test. Akú má citlivosť? A mohlo sa stať že sa ti posunula ovulka

mariska1989
25. máj 2022

Pokiaľ bude o 2 dní silnejšie je to ok no. skôr posunutá ovulácia poprípade neskoršie uhniezdovanie , hcg môže stúpať pomalšie napr . Je to prvý test?

autor
25. máj 2022

@mariska1989 ovulaciu som mala na 15.DC a to viem, lebo som si robila ovu testy...ale je pravda, ze pozitivny tehu test som zacala mat az na 26.DC a to len slabulinky duch, dovtedy som mala tehu testy negativne...testy som robila najskor pepino, ale tie sa mi posledne tri zdali rovnake, ze nesilneju, tak som skusila tento a na to, ze je to 10 citlivost, tak aj tak mi to pride slabe...🤷‍♀️

mariska1989
25. máj 2022

Fuh ak hcg nestúpa tak ako ma je možnosť mimomaternicové tak by som šla skôr k sestričke na krv a z toho a potom ti povie kedy máš prísť zas

mariska1989
27. máj 2022

No čo skúšala si test ?

autor
27. máj 2022

@mariska1989 nie, dnes uz nie..bola som u dr vcera, na sone nebolo nic vidno, o tyzden idem na kontrolu, tak sa uvidi...vcera som skusala este ten pepino raz spravit, lebo tymi som testovala najviac...tak uvidim o tyzden co bude 🤷‍♀️🙄

ceklis
27. máj 2022

Podľa tých testov to máš silnejšiu čiarku, veď je to vidieť. Na sone nevidel aspoň zväčšenú výstelku v maternici? Veď to musí vidieť. Nepovedal nič k tomu? Držím moc palce 👍

autor
27. máj 2022

@ceklis nic, absolutne nic nevidel, ani naznak..takze nevylucil ani mimomaternicove... nic uz nezmozem, ostava mi len cakat co bude..

autor
27. máj 2022

@ceklis a dakujem 🙂

mariska1989
28. máj 2022

Tak na tom poslednom je silnejšia o niečo , je tam vidieť rozdiel tak už len čakať . Poprípade skús GS mamatest tie sú top . Ináč ak si mala ovu teda na 15 deň mohlo sa stať že si mohla mať ešte jednu ovulaciu ja viem vyzne to šialené že 2 ovulácie v jednom cykle ale je to možné kamarátka to takto má napr má ovulaciu z pravej strany a o pár dní jej ide vajíčko aj z ľavé a takto sa jej podarilo otehotnieť ale má to čo druhý mesiac lebo na ľavej strane keď je tak ide sám proste ľavá strana ovuluje každý mesiac niekde v 25/27 dňa a práva v 17 deň .možno si mala tiež ovu a posunula sa ti takto tým pádom preto taký test alebo to mimomaternicové 😔

autor
28. máj 2022

@mariska1989 urcite som nemala dve ovulacie, robila som si testy a aj dr mi potvrdil, ze z ktorej strany bola ovu...takze toto isto nie...skor je pravdepodobnejsie, ze sa neskor uhniezdilo, lebo testy mi zacali mierne duchovat az ked mi ms meskala, dovtedy ani naznak (ten uplne prvy pepino test bol robeny, ked mi ms meskala 1 den)..teda ak je nieco take mozne...🤷‍♀️
Doktor mi hovoril, ze mam sledovat tu stranu, kde som ovulovala, ze ak je to mimomaternicove, bude ma boliet postuone viac a viac...co sa teda zatial nedeje...ani nespinim...takze fakt neviem co sa deje a neostava mi nic ine, len cakat..
Takze uvidime...

mariska1989
28. máj 2022

Už len dúfať a čakať radšej až je to neskoršie uhniezdenie ktomu nie každej ide hcg tabuľkovo tak držím palce 🙏

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre