Čiarka je na zadnej strane tehotenského testu

kikusha2212
12. jan 2020

Ahojte. Prosím vás o názor. Dnes ráno som urobila test a druhá čiarka je zo zadnej strany. Neviem či tam bola aj pred tým alebo sa urobila až potom. Všimla som si to až po rozobrati. Stretla sa niektorá s niečím takým?

moonlight1210
12. jan 2020

Ta ciarka vyzera ako vytlacena. Nebude mat nic spolocne s vysledkom testu.

miskaamiska
12. jan 2020

@kikusha2212 ahoj ťa čiarka zo zadnej strany nevyzerá ako iné testovacie čiarky. Možno je chybný test skus si spraviť iný a uvidíš čo ti ukáže 😉

kikusha2212
autor
12. jan 2020

@moonlight1210 tiež si myslím, že už tam bola predtym

kikusha2212
autor
12. jan 2020

@miskaamiska skúsim, ale radšej počkám pár dní este

limetka69
12. jan 2020

Veď to je ryska 🙈

kikusha2212
autor
12. jan 2020

@limetka69 ako to myslíš? Nevyznám sa do toho

limetka69
12. jan 2020

@kikusha2212 no je to označenie po kade test namočiť do moču, alebo ocikať

kikusha2212
autor
12. jan 2020

@limetka69 to nie je ono, čo myslís. Také je až pod tým zeleným, toto je v ukazovacej časti len zozadu

vinejka6
12. jan 2020

Môžem sa spýtať, prečo rozoberáte test? Kvôli tej čiarke? Lebo tomu nerozumiem, prečo niektoré ženy, keď si urobia test tak ho rozoberu🤷‍♀️

kikusha2212
autor
12. jan 2020

@vinejka6 neviem ako iné baby, no predpokladám, že presne pre to čo ja. Videla som svetlu čiaru na teste keď bol poskladaný. Keď sa rozoberie, lepšie je vidno či tam niečo je alebo len tieň, či kanalik. A poprosím odpoveď k veci 😉

trojnasobnamama
12. jan 2020

Ten prvý je z predu foteny?lebo vidno druhu čiarku aj tam,tak neviem no,ale skús urobiť ďalší test aj zajtra.

kikusha2212
autor
12. jan 2020

@trojnasobnamama áno ten je z predu. Veď ono to úplne presvitá dopredu, som si najprv myslela, že fakt druhá čiarka a až potom som si všimla, že ťa čiara je vzadu, tak teraz neviem. Isto to je chybný test, len ma zaujíma, či už niekto niečo také videl 😁

trojnasobnamama
12. jan 2020

@kikusha2212 ale celkom by ma zaujímalo ,ako budú vyzerať ďalšie testy🙂keď prvý je taký.

kikusha2212
autor
12. jan 2020

@trojnasobnamama ja predpokladám, že ďalšie budú negatívne, keďže aj na tomto není normálna farba, len ta čiara z druhej strany presvita

majoranka24
12. jan 2020

@vinejka6 Chcela som sa opytat presne to iste, ale si ma predbehla.😀 Podla mna, ked je test negativny, nepomoze rozobrat ho. Vysledok sa tym nezmeni.

kikusha2212
autor
12. jan 2020

@majoranka24 vidíš ho ako negatívny na tej prvej fotke? Zbožňujem takéto ženské, čo sa inak nevedia ukojiť, len rypanim do druhych 🤔

tinatitti
12. jan 2020

Obe čiarky by boli červené v prípade pozitívneho testu. Ak dobre vidím, ta druha je čierna. Predpokladám, že to je ta z druhej strany. Neviem, nikdy som test nerozoberala. Ale urob si druhý o par dni a uvidíš.

kytkab5
12. jan 2020

@vinejka6
@majoranka24
Lebo pokiaľ je to kazeta a ciarky sú za sklickom tak pokiaľ je tam 👻, tak to zle vidno, keďže sa to odráža 👍🙈😆

@kikusha2212
Ja som tiež rozoberala, myslím že každá, ktorá testuje pred MS takže nemá diaľnicu, len slabú čiarku a použila test kde sú čiarky za sklickom, tak ich rozobrala aby sa "lepšie pozrela" 😊 👍🏻

Neviem či to je pozitívne alebo negatívne, ale skús iný test,mne sa osvedčili obyč papieriky, ktoré sa ponoria - 2x sme sa pokúsili o bábo, 2x som si od 10DPO našla slabeho ducha, ktorý pekne silnel - jedného ročného drobca mám už doma a teraz čakám druhé bábo. Chvalabohu (aby som to ešte nezakrikla, tak si klopnem), sa nám podarilo vždy na prvý krát otehotnieť aj pri jednom aj pri druhom, takze niesom až taká "nekonečná lovitelka duchov", ale napriek tomu to chápem 👍😊 drzim palce, daj vedieť ako dopadol iný test♥️

kikusha2212
autor
13. jan 2020

@kytkab5 ďakujem ti za milú správu 🙂 ja tu tie obyčajné zoženiem len 25 a to sa mi ešte neoplatí robiť, 10 sú len takéto. No dnes ráno som robila ďalší a ten je úplne biely. Mám síce ešte čas do ms, ťa má prísť až štvrtok, ale myslím, že nič z toho 🙁

majoranka24
13. jan 2020

@kikusha2212 Nikto sa na tebe neukaja. Nerozumela som, naco niekto rozobera testy. Kytkab5 mi to vysvetlila a islo to aj tez toho, aby bola agresivna. Dokazala som to pochopit.

kytkab5
15. jan 2020

@kikusha2212 môžem sa spýtať, ako si dopadla? 🙂

kikusha2212
autor
15. jan 2020

@kytkab5 ahoj 😊 pýtať sa môžeš, no zatiaľ veľa neviem 😅 včera poobede som skúšala ten palickovy ale 25 a tam iba slabý tienik. Zajtra ráno chcem skúsiť takýto istý, dúfam, že nebude tiež vadny kus. Zajtra mám aj termín ms a aj meniny, tak verím, že budem mať krásny darček na teste 😊 dám vediet

kikusha2212
autor
16. jan 2020

@kytkab5 ahoj. No dnes som urobila test a takmer nič tam nevidno... Teda dnes sa asi spustí ms, už som sa vzdala nádeje 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre