Chybný test ?!

14. sep 2022

Zdravím, neviem či verit či nie, snáď je to pravda 🙏🏼
Som po 3 neúspešných IVF cykloch, už sme to aj vzdali chceli sme si dať pár rokov pauzu.
Posledné IVF bolo nedávno na prelome Júna- jula
Dnes nad ranom som cítila chvíľkové ale intenzívne pichanie v podbrusku potom som už nevedela spat tak mi napadlo že si spravím test, posledný čo som mala doma.
A ono tam sú dve ciarky, v zivote som dve ciarky nemala, nemôže to byt chybný test ? Falošný ?
Čo si o tom myslite ?
Fotku testu pridávam do komentárov

autor
14. sep 2022
3petka
14. sep 2022

Chybný určite nie je. Je krásne pozitívny. Gratulujem

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elizabet173
14. sep 2022

test je jasne pozitívny, nesedí časovo s termínom vkladu, ale mohla si otehotnieť prirodzene, takých prípadov je tu veľa. Išla by som k lekárovi, aby ti zobral krv. Menzes ti koľko mešká?

hederamonstera
14. sep 2022

Tes sa. Pekne pozitivny☺️

ninka99865
14. sep 2022

Wau ❤️

elizabet173
14. sep 2022

ináč ja som po túto stránku prišla pred rokmi tak, že ma zaujal práve príspevok jednej ženy, ktorá podľa lekárov nemala šancu otehotnieť prirodzene, no dnes má deti dve. Ak sa nemýlim, téma mala názov Zázraky sa dejú, alebo podobne, bolo to už veľmi dávno

denkanr
14. sep 2022

Vyzerá to veľmi dobre, držím palce a sprav si ešte ďalšie testy 😉

autor
14. sep 2022

@3petka
@bilberryday
@elizabet173
@hederamonstera
@ninka99865
@elizabet173
Ďakujem vam ženy, samozrejme krv to potvrdí 100% no je to teraz pre mna sok ale aj tak sa bojim 😣
My sme v CAR neriešili žiaden konkrétny probelm, všetky výsledky sme mali v poriadku, mala som aj vždy veľa vajicok aj sa všetky oplodnili no do 5teho dna to nezvládli, skúšali sme aj darcu spermií no to dopadlo tak isto čiže záverečné stanovisko bolo že vajicka sú slabe, nijak bližšie neurčené.
Neviem koľko mi menzes mešká pretože ten som nikdy nemala pravidelný, obzvlášť po cykloch umeleho oplodnenia to som mala dlhšie 35-45 a pred tým boli 30-35 dnove, dnes som 33. deň cyklu

elizabet173
14. sep 2022

držím palce, aby to tentokrát vyšlo ❤

ninka99865
14. sep 2022

Držím veľmi palce. Daj vedieť akí krv ❤️ Veľmi ma tešia také príbehy a dávajú nádej 🙂

janett_332
14. sep 2022

ved si ocividne tehotna 🙂 som si ista, ze nie je chybny, gratulujem 🙂 nech to vyjde!

diaalex
14. sep 2022

Dr max testy sa nezvyknú mýliť (alebo aspoň u mna) 🙂 gratulujem

kiki68
14. sep 2022

Podla mna si tehu, vies ono niekedy sa vedia aj zazraky stat. Tak jeden taky v kociku prajem aj Tebe. Napis nam potom ako si dopadla, ci je to zdrave tehu. Ale ten test nie je chybny . Proste kolajnice, podla mna si tak 3-4 tyzdne tehotna.

kiki68
14. sep 2022

Inak tento Test som mala aj ja doma a krasne ukazal tehu, podobna ciarka, bola som zjavne uz v 5tt

autor
14. sep 2022

@kiki68 bola som si kupit nový v lekárni a musela som ho opat skusit a je tam ešte silnejšia druha čiarka a to už nie je ani prvý ranný moc, ja tomu nemozem uveriť, tak teraz počkať na krv, objednana som na piatok 23.9.
Ja som už bola pripravena že keď nasetrime peniaze tak ďalšie IVF bude už darované vajíčko

sisa0818
14. sep 2022

Nechcem byt za zlu ale hcg môže stúpať napr aj pri cystach a iných problémoch . Ale bodaj by to tak u teba nebolo ! Veľmi držím palce , brat “sú tehotni “ po 4 ivf tak “viem “ čo to je

hederamonstera
14. sep 2022

Uzasne.☺️ Nech to dopadne co najlepsie.🍀

ninka99865
14. sep 2022

😍😍😍😍😍

kiki68
14. sep 2022

No tak asi budete na ine vajicko setrit ( to do auta), jemine bodaj by ❤️❤️❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Velmi to prajem to babatko. Daj nam vediet ci a ako tehulkujes. Vies ja poznam viac pripadov kde boli na IVF alebo sa zvazovalo a maju prirodzene. Take ako Vy, ze nevedeli uplne co nesedi, robili testy atd a zrazu bum

kiki68
14. sep 2022

@sisa0818 pro cyste nemas taku silnu ciarku, jedine mola. Ale tak dufam, ze sa zrovna dobre zadarilo. Ja som mala cystu a aj molu, cize viem.

veronika3110
14. sep 2022

Držím silno palce 🙂 Daj vedieť

sisa0818
14. sep 2022

@kiki68 pisem cysta a podobne , napr aj mimomaternicove tam je čiarka dosť silná

autor
23. sep 2022

Zdravím zienky, tehotenstvo bolo potvrdené žiaľ dnes sme utekali na pohotovosť je tam začínajúci potrat no plod bol ešte na mieste vie úplne stratené to nie je 😢 snažím sa verit že to zvladneme a dopadne to dobre no bojim sa veľmi 😞

veronika3110
23. sep 2022

Držím palce, nech všetko dobre dopadne… ak je tam ešte nádej, treba veriť, stres ti určite nepomôže, tomu malého už vôbec nie… myslím na vás ❤️❤️❤️

ninka99865
23. sep 2022

Držím silno prsty ❤️

kiki68
24. sep 2022

Drzte sa aj s mimcom, urcite to dobre dopadne, myslime na vas 🙏🏻❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre