Chráneny styk a možnosť otehotnenia

jajincek
14. mar 2013

Chcem sa spytat ci mozem otehotniet ked som mala s priatelom 2x pohlavny styk chraneny?

sissy27
14. mar 2013

@jajincek jedine, kedy na 100% nemôžeš otehotnieť, je vtedy, ak nemáš sex... inak je šanca vždy, aj keď len veľmi málo pravdepodobná... a teda nevieme, čo si u teba môžeme predstaviť pod pojmom "chránený styk" - či ste sa chránili dekou, aby vás nikto nevidel, alebo či ste použili nejakú antikoncepciu a je dôležité aj to, akú... výpočet neplodných dní podobne ako "dámsipozor" je málo spoľahlivá...

barboritta
15. mar 2013

my sme tiež vypočítavali styk a som tretí krát tehotná 😀

maruska24
16. mar 2013

@jajincek a máš dôvod mať podozrenie že by si mohla byť tehotná? praskol vám prezervatív, alebo si neužila antikoncepciu, alebo len vypočítavaš dni /čo podla mňa nie je ochrana/.

jajincek
autor
16. mar 2013

@maruska24 Ahoj no nemyslim si ze by som mohla byt.Prvy krat sa spravil a mali sme kondom potom sa poumyval a zas si dal kondom len neviem nacom som.

maruska24
17. mar 2013

@jajincek dobrý to chlap keď sa spravil, stihol poumývať a hneď už bol na tom tak že to mohol robiť hneĎ 😉 by som takého brala. 🙂 určite nie si tehotná a ak ti to predsa len nedá spávať, kúp si tehotenský test.

jajincek
autor
17. mar 2013

@maruska24 dakujem za radu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre