Časté močenie a vyteká zo mňa voda

luciakuliskova
5. aug 2024

Ahojte,potrebujem pomôcť.Mala som styk presne pred 40 dňami a test som si robila na 25,32,36 dní od styku a medzi tým som mala aj menštruáciu.Myslíte si že tehotná niesom a mám iný zdravotný problém?Ak máte niektorá skúseností prosím dajte vedieť.Ďakujem(:

pribinak
5. aug 2024

@luciakuliskova však si mala menštruáciu, tak prečo si myslíš, že si tehotná? Určite je to iný problém. Dohodni sa s doktorkou aby ti dala výsestrit moc v labaku

luciakuliskova
autor
5. aug 2024

@pribinak veľa žien menštruovalo aj cez tehotenstvo.

petamich
5. aug 2024

@luciakuliskova je to velmi ojedinele aj ked na modrom koniku mozes nadobudnut pocit, ze kazda tretia 🙂
suhlasim s prispevkom vyssie, ze toto tehotenstvo nebude, test negativny, menstruacia bola, ja by som sa radsej objednala rovno k lekarovi nech to skontroluje

pribinak
5. aug 2024

@luciakuliskova nepoznám žiadnu

bambieblue
5. aug 2024

@luciakuliskova Skôr máš zápal mechúra, súhlasím s babami smer lekár

pribinak
5. aug 2024

@luciakuliskova fajn, ja nepoznám žiadnu, byt na tvojim mieste skočím doktorke nech skontroluje moč

mirkam3
5. aug 2024

@luciakuliskova tie 3 testy čo si si robila boli pozitívne? Ináč suhlasim s babami, že to asi skôr bude zapal..

jaskolka
5. aug 2024

Mala si menštruáciutest negatívny. To nebude tehotenstvo, skôr máš zápal močového mechúra.

luciakuliskova
autor
5. aug 2024

@mirkam3 negativne.

anavixy
5. aug 2024

Ano, su zeny, co menstruovali prve mesiace tehotenstva (ja poznam dve), ale tie vsetky mali aj pozitivny tehotensky test. Menstruacia + negativny test znamena len jedine: tehotna nie si. Chod k obvodnemu na vysetrneie mocu alebo ku gyn.

taktotedanie
5. aug 2024

@luciakuliskova niesi tehotna

rozculena
5. aug 2024

aká voda z teba vyteká?

luciakuliskova
autor
5. aug 2024

@rozculena Nazvala som to vodou lebo neni to ako výtok príde mi to proste ako voda a občas výde ako keby výtok ako mávam pri ovulácii no ovulaciu nemam.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre