Býva mi zle a neviem, či som tehotná

nikuska409
24. mar 2014

Ahojte. Už skoro týždeň každé ráno ma napína a je mi zle, stava sa aj to, že vraciam. Veci ktore som mala rada, tak teraz ma z niektorych napína. Robila som si 2 testy, jeden test mi najprv neukazal nic, potom dve ciarky velmi slabo ale an tie potom zmizli. Tak dnes som si robila ďalší a ten mi ukázal jednu čiarku. S manželom s už dlhšie snažíme o babatko. Čo si myslíte môžem byť tehotná? Vopred ďakujem za odpovede.

karmela
24. mar 2014

@nikuska409 ahoj no neviem ci máš pred ms ci ti meska?mozeš byt kludne tehotna.Vies kedy mavas plodné dni?niektorym ženám test ukaze neskôr tehotenstvo.Tak držím palce aby to boli tehu priznaky.Neskor by som asi navštívila Dr 😉

isiss
24. mar 2014

Ahoj, podla mna mozes byt tehotna, ale toho hormonu mas este nizku hladinu, tak ti to neukazuje na teste.. Musis este par dni pockat.. viem, ze je to tazke, ked tak velmi tuzite po babätku a cakas kazdy den, co bude, ale potrebuje to cas.. Drzim silno palce, aby tam uz boli zachvilu 2 ciarky 😉 neboj, pride ten spravny cas...

nikuska409
autor
24. mar 2014

@karmela meskat mi mešká už druhý mesiac a pred ms som nemavala takéto príznaky. Ďakujem trošku si ma potešila... Ak do konca týždňa nič, tak v pondelok idem k doktorovi

nikuska409
autor
24. mar 2014

@isiss snáď máš pravdu 🙂

karmela
24. mar 2014

@nikuska409 druhý mesiac ti meska? Máš nepravidelný cyklus? Moja tak chod k Dr aj hned ked to je tehu vezme ti krv a budes vediet vysledok na další den.

billam
24. mar 2014

@nikuska409 tebe mešká uz druhý mesiac a este si nebola u lekára? Navyše ak sa snažíte o babo...

dada87
24. mar 2014

treba ist lekarovy nespoliehaj na testy aj tie klamu treba ist ku gyn.od toho su tam predsa..... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre