Bude bábätko?

ivana1410
15. jún 2015

Ahojte žienky 🙂 začali sme sa snažiť o babatko, 9.6. som mala dostať menzes .... môj bežný cyklus bol vždy 29-31 den ale teraz je to už 36deň cyklu....aj som si robila test , bol negatívny...vobec sa necítim ako pred menzesom, skor sa citim unavena, bolieva ma hlava, ale inak sa citim dobre ....ja ani neviem či chcem nejaku radu...ešte je skoro ist aj k lekarovi, musim počkať....rada by som vedela vaš nazor ...dakujem

danna85
15. jún 2015

@ivana1410 tu je vytvorena tema: https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/myslite-ze-mozem-byt-tehotna/ ktora ma stovky stran, skus sa opytat tu...

maria117
15. jún 2015

@ivana1410 ahoj, moze Ti meskat kvoli niecomu inemu,mozno si trosku chora,stres,horucavy,proste cokolvek...proste neostava nic ine,len cakat a skusit test opat po par dnoch,ak nepride menzes....setri sa, nepi alkohol 😉 a verim,ze po par dnoch bude test pozitivny, ak by,k lekarke ti staci ist zaciatkom jula

ivana1410
autor
15. jún 2015

@danna85 dakujem naísala som na tú stránku, nejako som ju prehliadla 🙂

@maria117 dufam že to z tepla nie je 🙂 pracu mam super 🙂 tak dufam že tam ta druhá čiarka predsalen bude 🙂

janina218
15. jún 2015

Ahoj, kludne tehotna mozes byt. Aj mne vysiel prvy test negativne a dalsi, robeni o par dni pozitivne. Sprav si zase o par dni a rano, vtedy je najviac HCG v krvi, aj ked testy uz pisu, ze mozes robit hocikedy. Drzim palce 😉

cerez
15. jún 2015

počkaj ešte pár dní a zopakuj test

danna85
15. jún 2015

@ivana1410 ja by som pockala este par dni a skusila test znova, ak sa ms nedostavi a test bude negativny, chod k lekarovi, ci je vsio oka. ale pokojne sa mohlo stat, ze si mala posunutu ovulaciu a otehotnela si neskor a tympadom test este ziadne hcg v moci nedetekuje. alebo ti len zblbol cyklus, co sa stava bezne i babam, ktore sa dusuju, ze ho maju ako svajciarske hodinky 🙂 ak si prajes, aby boli ciarky dve, drzim palce 🙂

ivca88
15. jún 2015

Ahoj 🙂 doktor rieši meskajuci menzes i tak najskor po 12 dnoch od terminu kedy mal prist 🙂
cize pokial nic nepali ..nebolí ...tak počkaj 🙂
a inak pockala si pár minut po realizacii testu ? 🙂 mne ciarky zo zaciatku bolo vidno az postupne... cca po 4 min

ivana1410
autor
15. jún 2015

@ivca88 áno, počkala som ...nič na ňom nebolo ... my máme za 3 mesiace svadbu a babatko si velmi želáme obaja 🙂

ivca88
15. jún 2015

@ivana1410 neboj 🙂 cykli mas krasne 🙂 je to otazka času 🙂 vela stastia a uzite si svadbu 😉

bonaqa2013
15. jún 2015

@ivana1410 prestaň sa až tak moc pozorovať, nechaj tomu voľný pribeh a určite sa zadarí.....

miadi
16. jún 2015

no ak nie si tak pockaj az po svadbe s plodenim...mne bolo prve 4mesiace hnusne kazdy den taka som bola stastna ze som bola uz rok vydata by som sa vykaslala na svadbu v takom stave..nevies ako ti bude pocas teho..+svadba je stres..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre