Bruško mi rastie a test je negatívny

esterka1234
6. júl 2017

Ahojte baby neviem čo to znamena menstruaciu som mala test som si robila a ukazalo mi ze nesom tehu len velmi mi brucho rastie neviem s coho citim sa ako tehu ale neviem ci som prosim poradte

jahodnicka
6. júl 2017

Tak tehotna nejspis nebudes....ja nevim....jak velmi ti roste bricho? Muzes byt zavodnena, nebo pribirat...pokud roste nejak nenormalne tak bych sla k doktorovi..

deti95060810
6. júl 2017

mojej známej tiež rástlo brucho a zistili jej cystu....okamžite pod nôž musela, lebo lekár jej povedal, že už aj včera bolo neskoro....

esterka1234
autor
6. júl 2017

Boze neviem co mam nato povedat fuha ja sama neviem co to je a ten pocit ze som tehu no neviem si to visvetlit

ipetka
6. júl 2017

@esterka1234 a co takto ist k lekarovi? nevies co mas robit? ja som mala pred dvoma rokmi pocit - urcite tehotenstvo a zaver? cysta o velkosti tenisovej lopty na pravom vajecniku. Okamzite ma zdrbali ci som normalna a ci chcem vykrvacat doma. Tiez som bola mudra jak radio a kukala jak mi rastie brusko..paradny napad 👌🏼 hned ako ma vysetrili ma aj hospitalizovali a do 2 hodin laparoskopia. Takze vypytovat sa na MK je urcite super napad lebo kazda mame sono v mobile minimalne a vieme co ti je! Chod k lekarovi a mas vybavene.

esterka1234
autor
6. júl 2017

To vazne mislis ti vole zajtra hned navstivim doktora to urcite dakujemmmm velmi pekne

ipetka
6. júl 2017

@esterka1234 smrtelne vazne to myslim

xxxxxnnnnn
6. júl 2017

Ahoj, prosím vlož príspevok do už existujúcej diskusie https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/som-tehotna-52/

nikolieta9
6. júl 2017

Tazko ti takto aj nieco poriadit. Vravis, ze to pocitujes uz mesiac a u doktora si stale nebola. Podla mna je tento tvoj postoj tak trocha nezodpovedny. Je to sice tvoje telo, no riskovat by si az takto nemusela.

carrot_apple
7. júl 2017

@esterka1234 môže to byť myóm, cysta...

obsadenemeno
7. júl 2017

@esterka1234 a gramatiku si zopakovat bi ties nebolo ot vecy..... 😒

xxxxxnnnnn
7. júl 2017

Ahoj, prosím vlož príspevok do už existujúcej diskusie https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/som-tehotna-52/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre