Bolo to uhniezdenie?

1. jún 2023

Dobrý deň chcela by som sa opýtať. S partnerom sa snažíme o dieťa. Menstruacia mi skončila 21.5. Dňa 30.5. Som mala spinenie také ružové len na wc. Je možné že to bolo uhniezdenie ? Pripadne kedy si môžem urobiť test ak dalsiu menstruacia mám mať 13.6 .

nikasmile
1. jún 2023

Tak najlepšie si sprav test keď MS nenabehne. Vyhneš sa hľadaniu druhej //. Skús si hlavu zamestnať niečím iným a tie dni prejdú ako nič 🙂

zenulkaaa
1. jún 2023

Si tehotna. Mne sa tak stalo. Test rob pr dni pred ms, uz by Ti mohlo ukazat

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
1. jún 2023

@zenulkaaa vážne ? Kedy si si robila test ?

autor
1. jún 2023

@julia2002 ja som nemala nikdy ovulacne spinenie to je to

autor
1. jún 2023

@zenulkaaa lenže ja mám do menštruácie ešte 12 dni

zenulkaaa
1. jún 2023

4 dni pred ms

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sense
1. jún 2023

Mne to príde na ovulácie špinenie. Ono ženské telo je nevyspytateľné to ze si ho nikdy nemala neznamená ze nikdy nepríde. A neviem aký dlhý mávaš menzes ale ak máš 28 dňový cyklus tak zvyčajne býva ovulácia na 14 deň od začiatku cyklu. A keďže lutealnu fáza býva 12-16 dní a do ms máš 12 dní tak terah ešte len dakedy mohla ovulácia prebehnúť.
Ak nevydržís čakať do ms, správ test po 2 týždňoch od styku a mal by ukázať vysledok

sajmonka_1216
1. jún 2023

môže byť, nemusí.. to uvidíš až v deň ms... neupieraj sa na to, lebo ja som si na sebe tiež všímala všetky príznaky a pripisovala to uhniezdeniu a nakoniec prišla normálne ms a bola som zbytočne sklamaná

zuza265
1. jún 2023

@julia2002 tiez mi to napadlo. Ak ma menstruaciu 5 dni dajme tomu tak by to mohla byt ovulacia prave🤗

lalenka33
1. jún 2023

Za 9 dní od skončenia MS si stihla mať aj ovuláciu aj uhniezdenie? To nemyslíš vážne.

autor
1. jún 2023

@lalenka33 niektoré ženy dokážu otehotnieť aj počas menštruácie

pabla99
3. jún 2023

Nechcem ti brať ilúzie, ale vážne to mohlo byť ovulačné špinenie. To, že by si otehotnela počas menštruácie je nepravdepodobné. Áno stáva sa to ale tam je šanca asi taká ako vyhrať v športke.
Telo ženy sa mení, ovulaciu si doteraz nemusela ani cítiť, a tento mesiac to mohlo byť práve inak..
Len aby si si zbytočne nenamyslala tehotenstvo, každopádne držím palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre