Bolia ma vaječníky, vysadila som antikoncepciu. Môžem byť tehotná?

milena866
1. máj 2020

Dobrý den. Mám otázočku bolia ma vaječníky ako keby som mala dostať svoje dni... Vysadila som aj antiku pred dvoma týždňami takže to môže byť aj tým ? Samozrejme sme mali s priateľom nechránený s..😁 ale na príznaky je ešte skoro si myslím 😏

janickacrazy
1. máj 2020

@milena866 može to byť len reakcia na vynechanie antiky

milena866
autor
1. máj 2020

@janickacrazy takže tehotná môžem byť aj nemusím ...ako samozrejme by sme bábo aj chceli len som chcela počkať aspoň dva mesiace keďže som tento mesiac vysadila anktiku

janickacrazy
1. máj 2020

@milena866 ja som ten prvý mesiac po vynechaní mala tiež kadejaké divné pocity, ale potom to prešlo

s_a
1. máj 2020

Zrovna o bolesti vajecnikov som ako o priznaku nepočula.. Bolesť brucha áno, ale vaječníky podľa mna nemaju po 2 týždňoch prečo bolieť

alisaela
1. máj 2020

Tzv. Periovulacna bolesť. Vaječníky sa štartujú po dobe nečinnosť.

alisaela
1. máj 2020

Ak sa snažíte o bábätko,tak s radosťou do toho. Ak nie, dajte si chvíľku pauzu. Ja to vnímam ako veľkú výhodu,že svoju ovulaciu cítim 😉 teda posledné 4 mesiace už nie😄

talikudelkova
1. máj 2020

Kľudne môžes moja kamarátka iba zabudla v jednom mesiaci 3x si dat tabletku a je tehotná.. A Dr jej povedal ze to je tým.. Každý to ma iné.. A takisto sa sťažovala na vaječníky..

milena866
autor
1. máj 2020

@talikudelkova No ale s..som mala 27.3 a28.3 takže neviem no 😏 asi to je skoro ešte

miadi
1. máj 2020

Teho som bola 4x a nikdy ma vaječniky neboleli. Skor by som hladala zàpal ako tehotenstvo alebo ovulku.

milena866
autor
1. máj 2020

@miadi možno to mám s vysadenie antiky a ani nie bolesť vaječníkov skôr v podbrušku na pravej strane

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre