Bolia ma kríže a pichlo ma v pošve. Ide o znak tehotenstva?

19. okt 2023

Ahojte, pred 5timi dňami som mala ovuláciu kedy sme s manželom išli bez chráneného styku. Všetky plodné dni čo mi vyšli v kalendári a mám 11 dní do MS a už ma bolia kríže a včera ma pichlo v pošve je to nejaký signál?

tamta
19. okt 2023

V prvom rade - tvoj menstruacny kalendár netuší, kedy máš plodné dni. Spoliehať sa na to je ako čakať výhru v lotérii.
V druhom rade - nie, 5 dni po ovulácii (ak si ju vtedy mala) tehotenské príznaky mat nebudeš. Mozno máš ovuláciu práve teraz...

anjelicek26
19. okt 2023

5 dni po mat tehu priznaky... neblazni... a este ovu podla kalendara... podla tahania v krizoch mas ovu mozno az teraz...

jaskolka
19. okt 2023

Po 5 dňoch je skoro na príznaky. Možno si prechladnuta, možno to vôbec nič neznamená. Kalendár netuší kedy máš ty ovuláciu, on to udáva všeobecne.
Je samozrejme možné aj to, ze si tehotná, ale toto nie sú príznaky tehotenstva, lebo je fakt ešte veľmi skoro, vajíčko sa (možno) ešte ani nestihlo uchytiť.

babulkomale
19. okt 2023

Ano a cakas dvojicky.

autor
19. okt 2023

@jaskolka nemôže to byť uhniezdnovanie?

autor
19. okt 2023

@anjelicek26 a nemoze to byt uhniezdnovanie? Ja mám ovulaciu presnú ako hodinky 😉

autor
19. okt 2023

@babulkomale ste trápna 😊

anjelicek26
19. okt 2023

Babatko sa uhniezduje na 6-10dpo... 99% zien to neciti... pretoze je to 1mm bunka v stene maternice, bez bolesti, bez vsetkeho, maximalne mikro spinenie (a aj to 99%zien nema) pri zavrtavani sa do stielky... ono clovek sa ked sa snazi o babo velmi sleduje, poznam to velmi dobre...tolko priznakov, co som za toho 1,5 roka snazenia mala a nikdy nic 🙄 V tehu ma prsia zacali boliet az tyzden po vynechani MS, dovtedy len klasika jemna PMS...

ibrunova
19. okt 2023

ako si sleduješ ovuláciu?

candii
19. okt 2023

Mňa stále bolia kríže a pichá v pošve, určite to nie je znak tehotenstva.
Pri mojich oboch tehotenstvach bol prvý znak meškanie menštruácie a v období keď mala prísť som mala menštruačné bolesti.

babulkomale
19. okt 2023

Preco urazas za nazor? Pytala si sa, odpovedam.

autor
19. okt 2023

@babulkomale keby aspoň k veci 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre