Boli ste tehotné aj po negatívnom teste?

lydia1995
5. okt 2020

Bola si tehotná aj ked si mala negatívny test? Mne meška síce len druhý deň len chcem vedieť ci sa niektorej z vás stalo ze bola tehotná vynechala jej ms a test bol negatívny ale nakoniec aj tak bola tehu?

ivka21
5. okt 2020

Ano mne sa to stalo. Len test som nevyhodila hneď a o 12 h mi ukazoval slabú druhu čiarku

lydia1995
autor
5. okt 2020

@ivka21 na tom istom teste?

justify
5. okt 2020

To záleží kedy testujes ked aj si tehotná. Ja som mala prvý test negat. Testovala som o tyzden neskôr a už boli ciarky tmave ako hrom. Mala som posunutu ovulaciu o 15dni, aj termíny mi dr ratal dva, podla ms a podla sona.ten druhy bol ale smerodajný aj pre nastup na md aj termin sekcie (poloha KP)

janula12345
5. okt 2020

@lydia1995 vsetko zalezi od ovulacie a uhniezdenia. Ak mas neskrsiu ovu, kludne mozes mat este teraz negativny test. Ale za par dni uz bude pozit. A mozno nie.

lydia1995
autor
5. okt 2020

Ďakujem vám za info baburky😉

ivka21
5. okt 2020

Áno test bol ten istý

ronny182
5. okt 2020

@lydia1995 mne sa to stalo... Napriek neg testu som tehotna 😉

sekerka18
5. okt 2020

@lydia1995 stačilo že si neskôr otehotnela 😊 ja som tak mala. Dva dni meškalo a test nič. Až na 5den meskania ukázalo slabú ciarku.

thoughtfulweirdo
5. okt 2020

Ano, akurat pred par mesiacmi 🙂 ovulaciu som mala netradicne az okolo 24-25 DC, ale kedze to nezvyknem mavat, povazovala som bolesti a hlien bud za plany poplach, alebo prechladnutie. Menzes meskal, tak som testovala a stale nic, az po tyzdni meskania som mala viditelne dve ciarky. Dusikov trochu skor, ale to som brala len ako zbozne zelanie 😅 a na sone pekne ukazalo, ze babo je naozaj o tych +- 10 dni mensie v porovnani s vypoctami podla menzesu. Takze ak si mala ovulaciu neskor, este ti test moze ukazat par dni neskor.

lydia1995
autor
5. okt 2020

@thoughtfulweirdo a aký si mala hlien ak sa smiem spýtať ☺️ asi každá má iný niekto taky a iný taky ja mam taky biely

thoughtfulweirdo
6. okt 2020

@lydia1995 Ovulacny som mala na mysli 🙂 bezne poznam ovulaciu podla bolesti, hlienu a chuti na sex, ale ten mesiac som myslela, ze som mala klasicky v strede cyklu so slabsimi priznakmi a prehliadla som ich. Ked som zrazu mala ovulacne priznaky 24DC, nemyslela som, ze vtedy by bola ovulacia. Ale potom mi uz zostal taky kvazi ovulacny vytok aj dalej, co nie je bezne. A v podstate mam taky aj teraz v 13tt, dost vela vodnateho az do biela.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre