Boli ste tehotné a mali ste prvé mesiace menštruáciu?

Včera o 11:54

Ahojte
Zaujímalo by ma či ste tu niektorá mala v tehotenstve menštruáciu resp. boli ste tehotné ale mali ste prvé mesiace menštruáciu?
Ako ste na to prišli že čakáte babatko, keď sa Vám načas spustil menzes ?

senan
Včera o 12:03

Sesternica tak bola tehotna a nevedela o tom cele prve tri mesiace, pretoze jej menstruacia prisla normalne.

evcagabi
Včera o 12:09

Ja som mala prvy mesiac normalne ale aj tak som vedela, ze som tehotna. Ako som na to dosla neviem, ale vedela som to

janababana
Včera o 12:10

Uz som to tu pisala, to ze pocas tehotenstva zena krvaca nie je menstruacia, ale je xy dovodov krvacania pocas tehotenstva.

kiwi3
Včera o 12:17

v tehotenstve menstruacia nie je, jedine implantacne krvacanie a rozne ine spinenia az krvacania

alchemilkazltozelena
Včera o 12:23

Autorka.. nie si tehotná.. zmier sa s tým.. neutapaj sa v nádejach, len si tým škodis... Takýto prípad je jeden zo 100 že má žena prvé mesiace menštruáciu v tehotenstve..

h2
Včera o 12:28

😂 Presne som vedela, že tu budú komentáre, že to nie je žiadna menštruácia a že ak žena krváca, ako tehotná, tak to krvácanie, hoci prišlo v čase, kedy menštruácia a aj inak je od nej na nerozoznanie, tak sa nenazýva menštruácia. 🙃
Autorka, áno, mala som menštruáciu, alebo teda aby bolo všetko na poriadku 😉, tak krvácanie, AKO menštruácia, aj prvé 2 mesiace tehotenstva. Tá druhá "ako menštruácia" už bola ale slabšia, takže to vlastne nebolo celkom, ako menštruácia. 😁😝

h2
Včera o 12:29

Jáj, ešte som zabudla odpovedať, ako som teda zistila, že som tehotná. No nezistila, až v treťom mesiaci. 🙈

kiwi3
Včera o 12:33

@h2 presne v termine, ked si mala dostat?

h2
Včera o 12:44

@kiwi3 Plus mínus áno. Ale ja som ani predtým nemala pravidelne.

pininka1
Včera o 13:34

Suseda tiež tri mesiace normálne krvacala presne v čase ako mala mat ms, preto ju ani vo sne nenapadlo ze môže byt tehotná, 4 mesiac už nepisla a išla k lekárovi ze co sa deje a tam ostala ako obarena, pritom išlo už o 4 tehotenstvo, takže žiadna neskúsena prvorodicka to nebola.

zukino
Včera o 15:37

teta mala normálnu menštruáciu, teda krvácanie v termíne. Na to, že je tehotná prišla až keď sa pohlo. Tretie tehotenstvo v 44 rokoch... lekár potvrdil dvojčatá

svetlonos
Včera o 17:02

Sesternica to zistila až v 6 mesiaci. Vzdy mala krátku ms, tak 3-4 dní a slabú. Robila vtedy modelku a keď trocha pribrala, pripisovali to vtedy stresu a ze viac sladkého jedla. Keď isla ku gyn s bolesťami a povedal jej, že je v 6 mesiaci, vyšla odtiaľ celá zelená 😂 a vyšokovana. Jej mam myslela, ze ma rakovinu taka bola mladá zhrozená 😁. Tak s muzom si to čakanie babo skrátili a za 3 mesiace rodila.

natuliatko777
Včera o 18:26

Kamoska kedysi 4 mesiace mala ms a ked sme sli na disko tak bola opita z dc vina a isla k dr a on ze ved vy ste v piatom mesiaci 🤦🏼‍♀️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre