Boli ste tehotná i napriek negatívnemu testu?

13. apr 2023

Mali ste niektora negativne testy a aj tak ste boli tehotna ?

kathy7337
13. apr 2023

áno, pri oboch deťoch

autor
13. apr 2023

@kathy7337 vazne ??? Meškal ti menzes ? Potom ti aj ukázal test ? Ak ano kedy ?mala si aj priznaky ? Prepac ze tolko otázok ale ma to zaujima

kathy7337
13. apr 2023

žiadne príznaky, vôbec som netušila, že som tehotná. pozitívny test sa prejavil až okolo 10tt

autor
13. apr 2023

@kathy7337 dakujeeeem 🙏🏻🙏🏻🙏🏻takze je tam nadej

mar_tina777
13. apr 2023

Autorka napíš mi správu môžme o tom pokecať. 🙂

bm_
13. apr 2023

@kathy7337 a ake testy si si robila ze nezachytili tehotenstvo tak dlho? do 10 tt ani naznak druhej ciarky? kedy si zistila ze si tehotna? ako? hcg z krvi?

katuskacicuska
13. apr 2023

Mňa by to tiež zaujímalo, 😁 menzes mi mešká už 2,5 týždňa a test som robila asi pred týždňom no bol negativny, odvtedy som nerobila..asi na čase urobiť další 🤦‍♀️😄aj keď nádej si nedávam, keďže ešte kojím môže mi meškať kvôli tomu .. ale potešili by sme sa 🥰

autor
13. apr 2023

@katuskacicuska k dr sa nechystás? Boze to by bolo keby toto bol nas prípad ze testy negativne ale aj tak tehotna …aj ked ziadne priznaky nemam

emmik46
13. apr 2023

@katuskacicuska mne meska ms 1 deň a dnes som robila test a nic ani ťuk....pochybujem ,že ak by som urobila o týždeň, ze by niečo ukazal....uz len ms očakávam

autor
13. apr 2023

Baby kazdej jednej nam orajem aby sme boli tehotné 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🍀Ale ja sa pytam na REÁLNU SKÚSENOSŤ ci niekto ma ze bola tehotna a testy negativne .
@emmik46

katuskacicuska
13. apr 2023

Idem v pondelok , na klasickú preventivku tak som zvedavá čo povie

katuskacicuska
13. apr 2023

Aj tebe držíme palce ♥️

esmeronka
13. apr 2023

Kolko ti meška menzes?viem že sa to lahko píše ale ak je to viac ako 2 týždne a testy negativne velmi sa na to neupínaj že čiarka nabehne to sklamanie potom byva ešte horšie

autor
13. apr 2023

@esmeronka meškajú mi 6 dni cyklus mavam 28-29 dňový Vždy

esmeronka
14. apr 2023

Skus ešte o 2-3 dni test môže byť že sa ti ovulacia posunula teraz a bola neskôr

autor
14. apr 2023

@esmeronka dnes som bola u dr na sone samozrejme nic nebolo … len vysoká sliznica

autor
14. apr 2023

@esmeronka test som robila aj dnes a nic

sally001
15. apr 2023

Ale ved vysoka sliznica je dobre znamenie nie?

bm_
15. apr 2023

a zlte teliesko si mala?

autor
15. apr 2023

@bm_ nic mi nepovedal len ze vysoká sliznica …🤷‍♀️ze aj keby som bola tak he este strasne skoro …

autor
15. apr 2023

@sally001 neviem vobec 🤷‍♀️ nikdy som sa s tym nestretla

eliska1986
12. máj 2023

Ahojte,aspoň jedna téma kam môžem tiež prispieť.Ja som ms mala v Marci.V Apríli neprišla,myslela som ze stres,cvičenie-pribratie to ovplyvnilo.No ale keď už ani teraz v Maji som na vážnych.Aj keď teraz v Maji miesto ms boli frkance,jemne ružove-za celé dni pondelok,utorok,streda .Neberiem to ako ms.Menzes mávam silný.Neviem si ani predstaviť co môže byt za tým.

autor
12. máj 2023

@eliska1986 no ako uz je to skoro 2 meisace to by som uz riesila tehotenské testy alebo dr 🤷‍♀️

autor
12. máj 2023

@eliska1986 moze to byt cysta ,tehotenstvo … sprav si test a daj vediet

eliska1986
12. máj 2023

Cysta myslím ze boli,aspoň spätne co si pamätam

autor
12. máj 2023

@eliska1986 no tak asi to bude cysta tu ti neporadím sprav si test a smer doktor

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre