Boli ste tehotná i napriek menzesu?

carinka888
10. júl 2024

Dobry den. Bola niektora z vas tehotná napriek menzesu? 5 dni pred menszesom spinenie hnedé ( ale mávam to skoro vždy) len tentoraz menzes trva 2 dni silnejší a 3 deň málo. Kúsky som si nevšimla tentoraz ako obvykle… skôr krv..🤦‍♀️ beriem lieky mydocalm lebo som seknutá takže nerada by som bola teraz tehu.. ďakujem

blaazi
10. júl 2024

@carinka888 ano, 7 dni jasnocervena krv _ bolo jej menej, ziadne kusky, inokedy boli. Krce neboli, prvy den bolest hlavy a velke nervy. 1 d po konci ms cudne nevolnosti, test pozitivne, silne kolajnice.

ns994
10. júl 2024

Moja svokra mala menzes asi do 4 mesiaca. Az vtedy zistila, ze je tehotna

evcagabi
10. júl 2024

Ja hej

carinka888
autor
10. júl 2024

@blaazi a mate normálne zdrave dietatko je to ok ked niekto je takto? Ja sa najviac bojim toho ze beriem lieky

carinka888
autor
10. júl 2024

@evcagabi a vsetko bolo ok?

carinka888
autor
10. júl 2024

@blaazi a mali ste normalne tehotenstvo?

blaazi
10. júl 2024

@carinka888 ano, uplne idealne, aj porod

evcagabi
10. júl 2024

@carinka888 ano, o chvilu rodim 😅

libusak
12. júl 2024

Ja som mala menzes. Zistila som tehu 16+6 pri rocnej gynekologickej prehliadke. Skoro ma vystrelo 🙈

carinka888
autor
12. júl 2024

@libusak a dovtedy nic? Ziadne priznaky? Špinenia alebo volačo?

libusak
12. júl 2024

@carinka888 vobec ziadne. Brucho ploche, ziadne nevolnosti, pravidelna menstruacia 🤷 po 20tt som uz menstruaciu nemala a zacalo sa mi zvacsovat brucho. Dovtedy nic

carinka888
autor
17. júl 2024

@libusak čo??? No mna picne… 😂🙏ja dufam že nič lebo však aj lieky beriem teraz ma čaká zákrok zubný… asi kupim test😂

libusak
17. júl 2024

@carinka888 jasne, test je istota. Niekomu je zle este ma len ducha na teste a par jedincov ako ja ani netusilo, ze drobec rastie 😂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre