Boli ste na tom podobne a boli ste ozaj tehotné?

3. sep 2024

Ahojte. Idem si k vám po rady pretože vôbec už ničomu asi nerozumiem. Takže, vysvetlím všetko..
Mala som menštruáciu od 31.jula do 6. augusta. Pohlavný styk 11. a 14. augusta. Ďalšiu menštruáciu som mala dostať 26. augusta, no neprišla. Test negatívny. 27. Mi prišla menštruácia. Takže to plus negatívny test z 26.. bola som si istá, že tehotná nie som a šla som cvičiť s elektro stimuláciou.. Zvyčajne mám druhý a tretí deň menštruácie veľmi silný, no teraz skoro nič. Tak som si urobila ďalší test 30. Augusta (posledný deň ms) a pozitívny ale veľmi slabo.. odvtedy som si ich urobila viac ale všetky len veľmi slabucke čiarky. Dnes odber krvi, výsledok pozitívny ale len 17... Je normálne mať ešte len 17? A pozitívny test tak veľmi neskoro? Je tu niekto kto to mal podobne a bolo z toho naozaj tehotenstvo? Ďakujem veľmi za odpovede.

stela567
3. sep 2024

Tento príspevok je tu už druhý krát.

autor
3. sep 2024

@stela567 áno dala som ho druhýkrát,pretože nikto nereagoval a vidím, že ostatné témy ohľadne testov majú reakcie, tak som skúsila znovu, pretože som z toho v strese a dúfam, že budem tehotná a zároveň sa bojím,že to asi znamená, že nebudem 😔

dzulli1980
3. sep 2024

A kvôli čomu tu sem píšeš druhýkrát? ... zrejme ide o spontánny potrat, mimomaternicové tehotenstvo atď. ... Dr. Ti povedal čo?

autor
3. sep 2024

@dzulli1980 ešte som sa nedostala ku dr, som objednaná až na 12. septembra

sisa_s
3. sep 2024

Bohuzial, pravdepodobne to nevyslo a klesa uz hcg, je tam iba nejake zbytkove...na prosperujuce tehotenstvo to nevyzera

lienka.7
3. sep 2024

Tak chod do nemocnice, nech ta pozrú tam...

dzulli1980
3. sep 2024

Tak za mňa to zdravé tehotenstvo nebude ... ako som písala vyššie, buď spontánny potrat alebo mimomaternicové tehotenstvo.

autor
3. sep 2024

Ďakujem teda za vaše odpovede, aj som si myslela sama, že toto nemôže byť v poriadku.

sisa_s
3. sep 2024

Daj si este zobrat krv v piatok v sukromnom labaku a uvidis, ako sa to hybe

autor
3. sep 2024

@sisa_s áno,pôjdem ešte na ten druhý odber a ak to pôjde dole tak asi do nemocnice nech mi povedia, čo treba robiť..

sisa_s
3. sep 2024

V nemocnici s tebou nic neurobia...ak to pojde dole, vyckaj do kontroly u svojho gynekologa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre