Bolestivý menzes a následné meškanie ďalšieho menzesu

laurita02
2. jún 2014

ahojte kocky mam na vas prosbu ci je to vobec mozne,,,, 11.4 som mala s priatelom nechraneny sex samozrejme ze sme isli naplno... potom ale 28.4 o den skor som dostala MS bolestivu, normalnu 5 dnovu...dalsia mala prist 26.5 .a odvtedy mi uz 7 dni meska a ide ma vykotit :D je mozne napriek takej menstruacii byt tehotna? test si ani robit nechcem pretoze v kutiku duse viem ze bude negativny len som zvedava na vase nazory... Dakujem

mawka
2. jún 2014

@laurita02 bavis sa dobre? okrem toho, ked nechces dieta, nechod naplno a ked ides naplno, tak potom nebud v soku ak zostanes tehotna... sila uz toto a este sa poriadne na sebe zasmej, kym ta vykoti..
ha-ha-ha

petragergelyova
2. jún 2014

su zeny co maju 3 menzesy normalne a az 4tý meska a zistia ze su v 3tom mesiaci..takye hej, nebolo by na tom nic cudne keby si bola tehotna

laurita02
autor
2. jún 2014

@mawka a kto povedal ze dieta nechcem???
@petragergelyova dakujem 🙂

zuzka_cz
2. jún 2014

a mysliš, že nase nazory ti povedia viac ako test? 😀

laurita02
autor
2. jún 2014

@zuzka_cz nie len som chcela vediet ci je to vobec moznee mat normalnu bolestivu MS a napriek nej byt tehotna,,,, 😝

monicm
2. jún 2014

@laurita02 áno je to možné,treba spraviť test a podľa toho sa zariadiť 😉

mawka
2. jún 2014

@laurita02 ano je to mozne. a je mozne mat menstruaciu este par mesiacov aj ked si tehotna. proste si urob test a hotovo. hypoteticky riesit tehotenstvo online ma uz aky zmysel.

mimi8814
2. jún 2014

kludne mozes byt tehotna😉

laurita02
autor
2. jún 2014

len to vychadza ze by som uz bola cca v 9 tom yzdni , nie? a mna nebolia ani prsia ,podbrusko...vobec nic..iba mam zavraty ale to kvoli vacsinou nizkemu tlaku...

mawka
2. jún 2014

@laurita02 nemusis mat absolutne ziadne priznaky. na discovery TLC bezi seria dokumentov nevedela som, ze som tehotna. tam to presne je, baby nevedeli, necitili nic a zrazu rodili 😉

monicm
2. jún 2014

@laurita02 niekto nemá žiadny príznak počas celého tehu a nebyť bruška a neskorších kopancov,tak si ani neuvedomi,že je tehu.a možno ked to budeš mať potvrdené,tak zrazu budeš mať všetky príznaky. a možno nie si tehu a mešká preto,lebo si prechladla,lebo si mala stres,lebo......................bez testu sa len zbytočne trápiš a nevieš na čom si,byť v takejto neistote musí byť hrozné,nie? 😉

laurita02
autor
2. jún 2014

@monicm veru ...len mi to nejde do hlavy pretoze chodila na cas dakedy aj o 1-2 dni skor a teraz hapruje... no nic zajtra kupim a spravim test 🙂 nech som kludnaaa a ak bude negativny co tusim ze bude tak smer vyvolavacka 🙂)

denisafono
2. jún 2014

@laurita02 rychlo si urob test. Som zvedavááááááááááááá, a napíš výsledok. 😉

laurita02
autor
2. jún 2014

@denisafono nemam ziaden doma :/

slavinkas
2. jún 2014

@laurita02 Ahoj, ja som tiez ten pripad, ked som mala 1 mesiac normalnu menstruaciu a tak som si potom myslela, ked som sla na vysetrenie k doktorke, ze som 6tt + 3 tehotna. No ake bolo moje prekvapenie ked mi povedala, ze to muselo uz vyjst o mesiac skor, a teda som bola 10tt + 3. tak sme sa doma smiali, ze ani neviem, ako mi presiel prvy trimester.

laurita02
autor
2. jún 2014

@slavinkas jeeej a mala si aj normalne bolesti ? aj dlzku MS?

cerez
2. jún 2014

Máš dve možnosti. Prvá je, urobiť si test. Druhá možnosť je, ísť k ženskému lekárovi. Nevieš si sama vysvetliť zatiaľ 7 dňové meškanie a ani my si s tvojim problémom neporadíme. Dúfam, že si znova nenájdem pohoršujúcu správu v IP ako nedávno od pisateľky, ktorá sa práve v ten deň zaregistrovala a tiež mala intímne problémy a vraj som bola veľmi hnusná na ňu. Tak dúfam, že teraz som až tak hnusná nebola!!!!!!!!!

laurita02
autor
2. jún 2014

@cerez :D nie v pohode ja si zajtra spravim test a od neho sa pohnem dalej 🙂

siska53
2. jún 2014

@laurita02 tehotna,byt mozes..ja,som mala pri synovi posledny menzes velmi fajn,nebolestivy,trosku slabsi,ale len trosku,trval,tiez normalne..no to,som,uz bola,tehotna,ja som,otehotnela,par dni pred ms (vtedy som mala poposuvany cyklus vselicim). Netusila som,ze som v tom,lebo sme si davali pozor. Az ked som,uz bola hadam,v 6.-7.tyzdni,som dva dni mala take napinanie na,zvracanie a o kusok skor mi prestala,chutit kava,(to som,ale nepripisovala,tehotenatvu,az spatne). Pri nom,som mala,1.trimester perfektny,nebyt kavy,ktora mi nechutila a vadil,mi pach tych grilovanych jedal v Chorvatsku,tak ani neviem,ze som tehotna. 🙂 no jasne,davala,som,ai,pozor a bola,opatrna,hned,ako,som to,zistila,aby sa babu nic nestalo. 🙂

kedze sa,snazis,dufam v pozitivny vysledok,u vas. 🙂

laurita02
autor
2. jún 2014

@siska53 dakujem ale neveriiim kedze u mna ten posledny menzes bol taky ako vzdy bolestivy :/

siska53
2. jún 2014

@laurita02 a nemali ste este inokedy styk naplno? Ze by ovulka bola,mimo vypoctov?

laurita02
autor
2. jún 2014

@siska53 nie nie praveze 11.4 bol posledny

siska53
2. jún 2014

@laurita02 aha..no,kup a sprav si test teda co najskor,hoc aj zajtra vecer..necakaj do rana,ja som,pri synovi robila,hned,ako mi,to doplo,co moze byt vo veci.

laurita02
autor
2. jún 2014

@siska53 zajtra rano idem hned kupit 🙂

slavinkas
2. jún 2014

@laurita02 Ahoj, hej, normalne bolestivy ako vzdy aj intenzita a dlzka rovnaka. Inak priznaky ziadne.

niky21
3. jún 2014

@laurita02 No čo ? Ako si dopadla ? Už si sa testla ? 🙂 držím palce 😉

majka_3
3. jún 2014

@laurita02 aj mna by zaujimalo ako dopadol test 😉

renca910
3. jún 2014

zavolaj gynekologovi a zver sa mu,ze si zvedava na jeho nazor.... 😀

laurita02
autor
3. jún 2014

@niky21
@majka_3 ... negativny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre