Bolesti v podbrušku - myslíte, že som tehotná?

timmie_m
29. mar 2020

Dobrý deň, menštruácia mi mešká už presne týždeň avšak už dva dni mám občas bolesti v podbrušku ako pri menštruácii. S partnerom máme nechránený pohlavný styk. Je možné že môžem byť tehotná alebo to môže byť niečím iným? Test si ešte nechcem robiť zatiaľ aby bol výsledok čo najspoľahlivejší

daniela2227
29. mar 2020

@timmie_m pri týždňovom meskani už kľudne sprav test

nagi
29. mar 2020

@timmie_m 😂😂😂 mame nechraneny styk.... Muzem, byt tehotna, To jako vazne otazka? Bud ti poradi tehotensky test nebo vestecka gula. Muzes hadat dvakrat co je presnejsi, ale z matematickeho hlediska mas 50% sanci ze jsi tehotna. (p.s: zaroven 50% sance ze nejsi, vestecka gula ti to nepovie)

petra2019
29. mar 2020

Ja mám tiež už cca týždeň bolesti v podbrušku... Som 4mesiace po pôrode a ms ešte neprišla ani raz len minulý mesiac a mesiac pred ním slabé špinenie... Tiež si nedávame pozor takže možnosť tu je... Ale v tejto situácii nevychádzam z domu takže si nemám ani kde kúpiť test.. 🤣 Máš aj iné príznaky okrem bolesti v podbrušku?

solinkarka
30. mar 2020

Však ti už mešká týždeň...test si mala už daaaavno spraviť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre