Bolesti v krížoch a pichanie v podbrušku. Môže ísť o tehotenstvo?

simona231148
23. máj 2021

Ahojte. S priateľom sme mali nechránený sex 1.5 a asi po týždni od toho ma začalo pichať v podbrúšku a mala som bolesti krížov. Pred piatimi dňami mi mala prísť ms, myslela som si, že aj príde keďže som mala bolesti ako pred ms,ale neprišla a dnes som na papieri zbadala trošku krvi, nešlo o normálnu krv, len jemne zafarbený papier do ružova. Môže ísť o tehotenstvo? Aj keď viem, že 5 dní meškania ms ešte nemusí znamenať nič, ale nejde mi do hlavy tá bolesť v podbrúšku po celý čas a ten ružový papier.

jaruska_12
23. máj 2021

@simona231148 urob si test

kkovacovak
23. máj 2021

@simona231148 a test bol negativny?

stevvvka
23. máj 2021

Áno, môže ísť o tehotenstvo, jemne ružová krv môže znacit uhniezdenie. Urob si test

simona231148
autor
23. máj 2021

@jaruska_12 všade píšu, že test by mi tak skoro neukázal, že test sa robí až 14 dní po mešakní ms.

kkovacovak
23. máj 2021

@simona231148 áno nemusí ukázať ale aj môže. Záleží na tom kedy bola ovulacia. Ale 5 dní po ms by už mohol za normálnych okolností ukázať. Zajtra ráno spravte a ak tam nič nebude opakujte o pár dní

petamich
23. máj 2021

skus test 🙂 ako pisu baby, po 5tich dnoch meskania vo vacsine pripadov (ak nebola posunuta ovulacia atd.) uz by mohol ukazat, pre mna su hrdinky tie, co vydrzia cakat 14 dni 😃 mne napr. uz v den ocakavanej MS krasne ukazal, ja som ale mala ovulaciu posunutu tym "lepsim" smerom, drzim paste!

stevvvka
23. máj 2021

@simona231148 si prvá, ktorá nerobí test ešte pred neocakacanou ménst. 🙂nemusí ukázať, ale ak to špinenie bolo uhniezdenie, tak pravdepodobne už bude druhá čiarka jasne viditelna aj uprostred dňa. Smelo do toho

any_soj
23. máj 2021

@simona231148 kvôli testu vôbec nemusíš riešiť, koľko ti mešká menštruácia. To je len nejaký záchytný bod. Ale ak nevieš, kedy bola ovulácia - kľudne môže byť aj v deň cakanej MS a tá príde až o 2 týždne. V tvojom prípade - nechránený sex bol 1.5., pri maximálnej vydrží spermií si mohla počať najneskôr 6.5. 17 dní od počatia ti už test ukáže s veľmi veľkou pravdepodobnosťou.

christinka1
23. máj 2021

@simona231148 sprav si test,mne test 1 deň pred MS už vyšiel takto,tak skús aj ty a držím palce ✊

simona231148
autor
23. máj 2021

@christinka1 zajtra si spravím a ďakujem☺️

nevenka
23. máj 2021

@simona231148 skor by som povedala, ze 14 dni po styku sa robi test. Nie od meskania menstruacie...🤔

stevvvka
24. máj 2021

@simona231148 no ako?

simona231148
autor
24. máj 2021

@stevvvka dve, druhá slabšia...😇

kkovacovak
24. máj 2021

@simona231148 gratulujem 😉

stevvvka
25. máj 2021

@simona231148 super🙂 gratulujem

simona231148
autor
25. máj 2021

@kkovacovak
@stevvvka ďakujem 😊

miuska1990
26. máj 2021

Dobry den , den pred ovulaciu sme sa s priatelom snazili o babetko.Ovulacia urcite prebehla. Avsak kazdy mesiac den po ovulacii my uz zacina pms to su mierne krce a napatie v nohach. A citim to rovnako aj tento mesiaac. Do menzesu mam este 13 dni a uz citim pms cize krce aj napetie v nohach. Myslite si ze ak by sa bolo vajicko oplodnilo, tak by som nemala tento stav pms? Je tam este sanca ze menzes nepride? Alebo ak viem naisto ze je to pms, tak to znamena pravdepodobne, ze do dvoch tyzdnov aj pride menstruacia. Mala niektora z vas nieco podobne dakujem 😊 Viem ze uvidim o dva tyzden avsak ma zaujima ci mala to niektora podobne. Dakujeem

stevvvka
26. máj 2021

@miuska1990 niektoré ženy majú úplne rovnaké pocity pri skorom štádiu tehotenstva ako pri pms. Tehu vylúčené nie je. Prestaň sa toľko sledovať...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre