Bolesti krížov a pichanie vo vaječníku. Som tehotná?

mkf
26. jún 2020

Ahojte chcela by som sa Vás opýtať 20.5. Som mala ms, kt. trvala 4 dni (normálne 6 dní)
S manželom sme sa milovalI 24.5. a 2.6.
(Nemávam) Od 3.6-5.6 som mala veľké bolesti krížov, podbruška a hlavne veľmi silné pichanie v pravom vaječníku, bolesť pŕs (tie ma boleli od 3.6. až do cca 18.6) a nechutenstvo spojené s nevoľnosťou jediné čo som jedla celé dni bola kôprová omáčka s varenými zemiakmi asi dva týždne vkuse
16.6.-17.6. (Ms mala prísť 20.6.) Som mala hnedé špinenie nie veľa ( 16.6. prvý teh. Test dr. Max po troch hodinách pozitívny, 17.6. Ráno druhý dr. Max ten bol negatívny
18.6. Som začala krvácať a mala som veľké bolesti krížov, podbruška, nevoľnosť napriek dvom ibalginom som stále cítila bolesť
Krvácala som do 19.6. To uz ma len mierne bolelo brucho
20.6. Veľmi slabý výtok (tretí test iná značka negatívny)
Dnes 26.6 a nechutenstvo, napínanie a celková únava pretrvavajú
Poprosím Vás o názor 😊

ayanamirei
26. jún 2020

@mkf nez vytiahnem kristalovu gulu, robila si si dnes test ? 😉

berry266
26. jún 2020

@mkf 🤔 bola si u lekára? tento "opis" by sa hodil skôr k nemu. nič v zlom, ale my tu niesme veštice....

mkf
autor
26. jún 2020

@berry266 od 20.6. Som si nerobila ja viem, že ste neni veštice, len som chcela nejaký názor tretej osoby, veľmi dieťa chceme v septembri som otehotnela a v októbri potratila biochemické tehotenstvo ... len ja sa uplne inak cítim od toho 3.6. ja to neviem opísať proste uplne inak

zooeynka
26. jún 2020

Chod si urobit test...

sense
26. jún 2020

Sprav si test a relevantny vysledok je 5min po testovani, nie tri hodiny

mkf
autor
26. jún 2020

@sense ved ja si to uvedomujem len aj to prve tehotenstvo mi vysledok ukazalo az po niekolkych hodinach a tehotna som bola....

sense
26. jún 2020

@mkf tak si sprav este jeden po 6dnoch meskania ti uz kazdy test uksxe ci si al nie

janulkama
26. jún 2020

Chod aj tak k lekarovi. Pred skoro 13 rokmi som mala to iste. Ale kedze prisla ms s bolestami som k lekarovi nesla co bola chyba, pretoze tehotna som bola, ale mala som mimomaternicove tehotentsvo. Radsej nech ta prezru a zoberu krv na Hcg, budes istejsia a kľudná

whatever1
26. jún 2020

@mkf Mohla ti prasknut cysta, môžeš mať zápal alebo mimomaternicove tehotenstvo.. atd... Byt tebou sa radsej objednám ku gynekológovi.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mkf
autor
26. jún 2020

@zooeynka negativny

zooeynka
26. jún 2020

@mkf to ma mrzi. Psychika robi divy, aj tehotenske priznaky si vie clovek sam privodit....

mkf
autor
26. jún 2020

@zooeynka je to mozne ale zaujimalo by ma co mi je stale nevolno

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jarkam721
28. jún 2020

@mkf ahoj. Tak ako sa cítiš teraz? Robila si si test a potvrdilo tehu alebo?

mkf
autor
28. jún 2020

@jarkam721 ahoj stale mi je nejak divne hlavne zaludok ale test bol negativny

mkf
autor
28. jún 2020

@bambulienka25 neviem o nicom 🤷‍♀️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre