Bolesť vaječníkov a negatívne testy

michaela45
30. aug 2017

Ahojte chcela by som sa spytat 26.7 som mala posledny krat menzes aj to len tri dni a take slabsie tento mesiac som nedostala mala som dostat 26.8 samozrejme stale nic vajecniky ma pobolievaju testy som si robila tri zatial negativne u doktora som bola 21.8 koli strasnym boelstiam nechali ma hospitalizovat na podozrenie s mimomaternicoveho nic sa nepotvrdilo vsetky testy su ok ani zapal ani nic dali to ako predmenstruacny syndrom,nakolko my robili aj sono my doktorka povedala ze do dvoch dni dostanem menzes lenze nedostala ani len na planovanu menstruaciu som nedostala a stale nic ako som hovorila testy negativne myslite si ze zle ukazuju alebo co my.moze byt mam ist ak nepridu do 4.9 k doktorovi na kontrolu len sa bojim kedze tehotna som asi neni ci to nemoze byt nieco ine nikdy my menzes nemeskal a nikdy som nemala taketo problemy preto sa aj obavam co to moze byt. Alebo si myslite ze je este skoro aby my test ukazal ze som tehotna?? Je to vlastne stvrty den co meskaju nerobila som si ho rano ale poobede este skusim zajtra rano co ukaze. Dakujem za rady a odpovede

nini1010
30. aug 2017

Ak si tehotna test by to uz mal ukazat,vzhladom na tie bolesti mi to skor pride na nejaky zdravotny problem.

michaela45
autor
30. aug 2017

@nini1010 len ked my robili vsetky vysetrenia este pred tym ako som mala dostat menzes a vsetko vraj bolo v poriadku aj sono aj krv. Ja uz vobec netusim s coho to mozem mat

nini1010
30. aug 2017

Tak vies nie som doktorka.nebudem mudrovat lebo nemam o tom vedomosti,ale fundovany lekarsky nazor by si na koniku ani zrejme nehladala.Test,akukolvek aj ten za 1,50 € by ti uz ukazal s najvacsou pravdepodobnostou ci si tehotna.a to ze mas takto silne bolesti hovori skor o tom ze mas nejaky zdravotny problem.aky to samozrejme netusim.

osky
30. aug 2017

Prosim robili MI !!!!
Bije to strasne do oci.

A teraz k teme-nepovedali ti nahodou ci nemas problem so stitnou zlazou alebo pco syndrom.vtedy vynechava menzes.
Zaujimave je ze sa ti to stalo zrazu a mas velke bolesti.
Este by si mohla poziadat o vysezrenie napr.na chlamydie alebo plesne.napr.candida...
Ak testy vychadzaju negat.a ani doktor nic nezistil asi tehotna nie si.

solene
30. aug 2017

Ja som mala asi pred 2 rokmi nehorázne bolesti, normálne zložená na zemi som bola, čo som nemohla. Robili mi cyto, kt.nebola dobrá, brala som Polygynax 2 týždne a super zabral. Vypytaj si urobenie cytológie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre