Bolesť v podbrušku, nechutenstvo a nutkanie na wc

denamir
21. apr 2014

ahojte možem byť tehotna menzes som mala dostať 18-teho a stale nic už asi dva tyzdne ma pobolieva v podbrusku niekdy mi je na vracanie, jest mi neberie. ale brala som aj medoflorexine tabletky. mam aj caste nutkanie na wc, zda sa mi ze aj prsia mi podrastli na dotyk ma pobolievaju moze ist o tehotenstvo?

luba28
21. apr 2014

@denamir a preco si neurobis test,hm???mozes aj nemusis

denamir
autor
21. apr 2014

@luba28 lebo su sviatky a lekarne zatvorene zajtra si urobim

luba28
21. apr 2014

@denamir moooja,...🙂 tak vydrz a drzim prsty aby vysledok bol taky ako si prajes,.... 🙂

denamir
autor
21. apr 2014

@luba28 dakujem a mozem mat pocas toho aj husty biely vytok

luba28
21. apr 2014

@denamir ano mozes,...tvori sa hlienova zatka,...ja som to mala tiez,....cize zrejme si

sarinka123
21. apr 2014

Mozes, pokial ti chodil doteraz pravidelne menzes, tak s veľkou pravdepodobnosťou si.
Daj vediet 🙂

denamir
autor
21. apr 2014

@luba28 no tak presne taky biely hlienovyty mam

denamir
autor
21. apr 2014

@sarinka123 ano mala som pravidelne 28 dnovy cyklus. urcite dam vediet

sarinka123
21. apr 2014

Ja som mala pravidelný. Ak mi mešká tyzden, vedela som, ze som iste tehotna.
Tiez taka bolest v podbrusku, ako by mal prist menzes, zvacseny vytok. Prsia boleli len trochu.

lulu369
21. apr 2014

@denamir aj podľa mňa môže ísť o tehotenstvo, držím palce 🙂 ten výtok mám aj ja (som v 16tt), aj pri prvých dvoch tehotenstvách som mala počas celého tehotenstva výtok

katkas1
21. apr 2014

a pohotovostna lekaren?

denamir
autor
21. apr 2014

@sarinka123
@lulu369 uvidime aj ja si myslim ale neviem no zajtra vam dam vediet :D ale neviem preco mam tusaka ze bude negativny ☹

lulu369
21. apr 2014

@denamir tak držím palce aby nebol negatívny 😉 Ja som sa pred 6 rokmi s mojou maminou 7 týždňov hádala, že nie som tehotná (mama tvrdila, že som) a nakoniec mala pravdu 🙂 A to som si myslela, že test nemôže byť pozitývny, že sa mi len zasa trocha "pobláznil" cyklus

denamir
autor
21. apr 2014

@lulu369 dakujem dufam ze sa podari :D

milota164
21. apr 2014

vytok mozes mat ak si tehotna ved si sprav test a budes vediet 🙂 drzim palce

sarinka123
21. apr 2014

Urcite si !

karlicsku
22. apr 2014

Tak keď ti mali prísť 18násteho, tak to ešte neznamená tehotenstvo. Časté močenie ešte nemusí byť príznakom tehotenstva, a vôbec nie teraz na začiatku, a bolestivé prsníky a nárast? To je smiešne veď keď si možno v prvom mesiaci, ale aj tak prsia ti hneď nerastú.

denamir
autor
22. apr 2014

@lulu369
@sarinka123
@milota164
@luba28 tak bolo sklamanie teraz som si urobila test a len len jedna ciarka druha sa nam neukazala 😢

luba28
22. apr 2014

@denamir ☹ ,....skus este jeden zajtra,...kamoske 3 ukazali negat a bola v tom,....

sarinka123
22. apr 2014

Jooj, tak som sa tesila, este som sa kvoli tebe rano prihlasila

denamir
autor
22. apr 2014

@luba28
@sarinka123 smola no uvidíme čo dalej

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre