Bolesť v podbrušku a v krížoch na 31. deň cyklu

vicuska161
12. sep 2013

Ahojte kočky...S manželom sme sa snažili o babo..:D....sex počas ovulácie a tak.....menštruácia mi nechodí.....a som si myslela že sa to aj podarilo,,ale mám bolesti v podbrušku bolia ma kríže ...a taký výtok ale len tak jemne....mám stále pocit že mi dobehne mrcha ale nič......test som si spravila pred 2 dnami vyšiel negatívny.....Viete mi prosím vás poradiť...Ďakujem.

lilitela
12. sep 2013

@vicuska161 Cakaj, menzes pride. Toto som prave riesila, sex pocas ovu, teraz bolesti ako ty, menzes meskal, este som sa aj vyhadzala na tvari ako uz dlho nie, a uzuz som si chcela kupit test, a dnes rano sa menzes spustil. Nejako sa splasili hormony + mozno aj to pocasie...

eecha
12. sep 2013

ahoj..ja mám tiež podobné stavy.. len som si teda test ešte nerobila, bo iba dnes by som mala dostať mrchu. Som tento mesiac bez HAK a do teraz od ovu som nemala žiadne príznaky ani tehu, ani mrchy.. teraz ma pobolieva v podbrušku.. áách

vicuska161
autor
12. sep 2013

No uvidím...Ďakujem za rady dievčatá..:D

sararela
12. sep 2013

Ahojte, potrebujem radu lebo je to uz na nevydrzanie pride nepride?? 😀
S manzelom sa pokusame uz 2 roky o babatko, zatial neuspesne 😢 tento mesiac sme boli na dovolenke a poriadne sme si to uzili a odvtedy ako sme prisli z dovolenky som nejaka zvlastna 😖 .. stale mam chut na nieco, stale som smadna,mam velke naliate prsia ze bez podprsenky nemozem ani spat...ale posledne dni sa to zhorsilo som strasne nervozna, pride na mna nalada ze sa hned rozplacem skoro bez dovodu ..robila som si test dva dni pred oms a negativny potom hned rano este jeden a opat negativny a dnes mi meska ms 3 dni a mala som take divne pocity pichania ..tak teraz neviem ci ide o predmenstrucny syndrom alebo som naozaj tehotna lebo to by som naozaj velmi chcela a nechcem si robit ani dalsi test aby som nebola sklamana. Dakujem za rady 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre