Bolesť v podbrušku a pocit na zvracanie

denamir
7. apr 2014

Ahojte mozu to byt priznaky tehotenstva uz tyzden ma boli v podbrusku rano mam az silnejsie picha a je mi na vracanie. Nechraneny styk sme mali pred dvoma tyzdnami.

maria1989
7. apr 2014

@denamir test si si robila?

denamir
autor
7. apr 2014

Nie neni to este skoro od vtedy presli dva tyzdne

denamir
autor
7. apr 2014

@maria1989 nie neni to skoro od vtedy presli dva tyzdne

maria1989
7. apr 2014

@denamir keď už mal prísť menzes, kľudne testuj... babám tu ukázalo i skôr, ako som čítala 😉

denamir
autor
7. apr 2014

Menzes mam dostat az 17 teho

zuzana256
13. apr 2014

Ahojte mala som dostat mrzky 6.4 a mala som skor, len neviem ci to aj boli mrzky, lebo som to mala len kratko 2 dni bledohnede a krv vobec zomna netiekla, kazdodenne my je nevolno,byva my aj na zvracanie ale nejde to von,pod bruskom ma pichava a mam ho aj nafuknute, citim sa bit nejaka ina priberam potroske ale ked sa odvazim tak stale na tej istej vahe som,ked sa najem a mam dost tak v zaludku citim ako by som vobec nejedla a chutia mi take jedla co som vobec nejedavala viac pijem tekutiny a kazdodenne mam zmiesane chute sladke, slane,byvam viac unavena,kazdy mesiac si poznacujem do menstruacneho kalendara kedy mam a kedy koncia a pozeram kedy na dalsi mesiac mam dostat, niekedy to vsak podla toho presne nevichadza a potom to mam zmiesane ked si to zapisujem
prosim o radu co by to mohlo bit dakujem.

janka_89
13. apr 2014

@zuzana256 ak ti mešká menštruácia,môžeš byť tehotná. najjednoduchší spôsob ako to zistiť je si spraviť test... držím palce...

zuzana256
13. apr 2014

zuzana256@janka_89 ahoj janka dakujem,ja som si este test nerobila no pockam este taky tyzden a spravim,mrzky mi meskaju len akurat neviem ci to co som mala co som pisala predoslej sprave ze som ich mala bledohnede a nemala som krv tak to podla mna asi neboli mrzky teda neviem ci mozu bit mrzky aj take ze netecie krv.

janka_89
13. apr 2014

@zuzana256 ja osobne som sa s takými nestretla... to som mala len výtok....

zuzana256
13. apr 2014

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre