Bolesť v podbrušku a krvácanie v 1. trimestri tehotenstva

fenqka
12. jan 2021

Som v 1.trimestri tehotenstva a vcera vecer som zacala krvacat. Mala som bolesti krizov a v podbrusku som citila ako sa mi stahuje maternica. Mohla som potratit ak zo mna nieco vypadlo? Dakujem za radu.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fenqka
autor
12. jan 2021

@bambulienka25 no praveze neviem .. ci som potratila alebo len zrazenina krvi

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fenqka
autor
12. jan 2021

@bambulienka25 som presne v 4 tyzdni krvacam od vcera vecera .. po obede som citila ako sa mi v podbrusku nieco stahovalo .. dnes zo mna nieco vypadlo lenze neviem ci to bola krvna zrazenina alebo plod ..

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marinecka95
12. jan 2021

V 4tom týždni? 😳

majamat
12. jan 2021

@fenqka 4tt je vlemi skoro,a ko vies,ze si tehu? teda 4tt sa rata od poslednej ms.
cize realne by si bola tehu len 2t. v tomto stupni tehu ma plod 0,36-1mm, co v krvi ani nespozorujes. moze ist aj o biochemicke tehu, co znamena, ze k oplodneniu doslo,a el babo sa neuchytilo a prisla prakticky ms. mnohe zeny takto potratia, ani o tom nevedia, je mozne, ze sa to stava bezne vsetkym zenam.
https://www.babyweb.sk/4-tyzden-tehotenstva-vyv...

fenqka
autor
12. jan 2021

@majamat neviem ci to je biochemicke tehotenstvo ale krvacam od vcera vecera + vychadzaju zo mna male krvne zrazeniny ..

mikasz
13. jan 2021

@fenqka "Biochemickým tehotenstvom nazývame také tehotenstvo, ktoré zanikne skôr ako ho stihneme vidieť na ultrazvuku, čiže asi do 5-6 týždňa tehotenstva"

snazilka_bio_mamka
13. jan 2021

v 4. týždni? to ti ani lekar poriadne nevie potvrdiť, že si tehu. Dostala si MS, mala si biochemické zrejme. Urob si test

fenqka
autor
13. jan 2021

@snazilka_bio_mamka dnes som bola v nemocnici zobrali mi krv nieco do mna strkali a ked to vytiahli tak som krvacala takze pravdepobodne som potratila kedze zo mna vcera nieco vypadlo ..

3petka
13. jan 2021

V 4 týždni z teba určite plod nevypadne... Ja som 2 krát potratila 5 a 6 týždeň a mala som len intenzívnejšie krvácanie s malými kúskami zrazeniniek. Pri oboch som mala potvrdené tehu krvnými testami a na sone doktor nevidel ešte ani vak... takze pokoj normálne si dostala menzes...

fenqka
autor
13. jan 2021

Tazko som dostala menzes kedze zo mna vychadzaju male zrazeniny

majamat
13. jan 2021

@fenqka pisala som ti, zev plod v tomto tt nema ani 1mm, to nemozes v krvi a v krvnych zrazeninach ani rozoznat.
a vysledky krvi si mala ake?

fenqka
autor
13. jan 2021

@majamat vysledky krvi neviem lebo ma pustili domov .. ale ako mi povedali pravdepodovne som potratila

mikasz
14. jan 2021

@fenqka ja viem, ze teraz ti to ako utecha nepomoze, ale toto sa zial stava velmi casto. S menstruaciou sa telo vycisti a mozte skusat dalej. Drzim palce ✊

snazilka_bio_mamka
14. jan 2021

@fenqka klasicka sliznica.. aj mne sa to stalo a ani som sa neopovazila vysloviť ze som tehotna alebo dokonca v 1. trimestry.. bolelo to samozrejme, ale bol to len 4tt, tj. plod sa nezachytil správne, alebo telo zistilo zavaznu geneticku chybu v bunkach a preto ho telo vyplavilo. Stava sa to bohuzial casto, tiez som sa poucila. Drzim palce, mozete skusat 🙂

fenqka
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fenqka
autor
14. jan 2021

@snazilka_bio_mamka potratila som na 100% ale je mozne ze by som mohla byt stale tehotna ak ma napina ?

snazilka_bio_mamka
14. jan 2021

@fenqka skus si urobiť test, ak tam uz nebude ciarka, alebo bude o dost slabsia ako pred tym tak bohuzial biochemické :( je to svinstvo ale takato je priroda. Ja som si to zazila tak 3m dozadu. Ked sa vylucuje sliznica tak tam nie je moc velka sanca, ale uz som pocula aj taku story, ze slecna krvacala lebo mala hematom a plod ostal, cize nepotratila. skus ten test a daj vediet

fenqka
autor
14. jan 2021

@snazilka_bio_mamka rano som vyvracala celu kavu a v nemocnici mi povedali ze som pravdepodobne potratila .. ale je mozne ze som mohla mat dvojicky ? Lebo to vracanie a napinanie mi nijak nejde do hlavy.

sense
14. jan 2021

@fenqka ak si potratila ešte stále ak máš v sebe zvyšky hcg ti môže byť zlé resp ta napínat

mikasz
14. jan 2021

@fenqka mozu to byt este zvysky hcg, preto sa odporuca kontrolne odbery hcg ci klesa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre