Bolesť v podbrušku 10 dní pred menštruáciou

abcmajacba
4. dec 2020

Ahojte. 1.12 sme mali sex a od ďalšieho dňa ma bolí v podbrušku, dnes má už aj prsia bolia do menštruácie mám min 10 dní. Hádam to nebude cysta alebo nejaký iný problém, či? Máte niekto podobnú skúsenosť?

snazilka_bio_mamka
4. dec 2020

@abcmajacba ovulácia, PMS, prechladnutie ? je milion možností

zvmiska
4. dec 2020

@abcmajacba , podla mna zbytocne stresujes a je to priznak bliziacej sa ms .

magdalena1996
4. dec 2020

Ahoj to isté mám i ja doteraz, do menstruacie mám 3-4 dni. Bolia ma prsia a brucho ako keby prišla skôr menštruácia. Môže to znamenať cysta ale i uhniezdenie..

abcmajacba
autor
4. dec 2020

@magdalena1996 dúfam že to nebude nič vážne aj u teba aj u mňa 😉

magdalena1996
4. dec 2020

@abcmajacba ja mám ducha na testu uvidíme či bude silnieť do tej ms. Držím ti prsty nápis ako si dopadla 🙂

magdalena1996
4. dec 2020
abcmajacba
autor
4. dec 2020

@magdalena1996 jeeeej to už je pekná čiarka 😍 gratulujem 🥰 a to ťa bolelo bruško tak ako mňa, druhý deň po?

magdalena1996
4. dec 2020

@abcmajacba bolia ma strašne prsia skôr pália to sa mi ešte nestalo a brucho už dva dni kuse akoby som mala druhý deň menštruácie :/ , a ďakujem ♥️ , uvidíme ešte za 2,3 dní 🙂

magdalena1996
4. dec 2020

@abcmajacba a ešte si sa pýtala či druhý deň po , no ja som to este nejak nevnímala až tak týždeň po takže nejak 5-6 dní po

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre