Bolesť krížov, ovulácia, uhniezdenie

12. aug 2021

Ahojte, od 2.8. ma zacalo pichat v podbrusku, tri dni to bolo take mierne a na stvrty ten to pichanie bolo fakt silne, na piaty den ma tiez este pichalo a teraz uz len sem-tam. Uz si predstavujem rozne varianty priciny, prv som si myslela, ze ovulacia, ale este sa mi nestalo, zeby ma pichalo 5 dni vkuse, pri nej iba jeden den. Mysleli sme, zeby to mohlo byt uhniezdovanie, robila som si tehotensmy test dnes a negativny. Menstruacia ma prist vraj az na buduci stvrtok, ale mam ju nepravidelnu. Dva dni pred pichanim sme mali nechraneny pohlavny styk. Zazil niekto nieco take? Alebo myslite si, ze to moze byt ina pricina? Obcas ma svrbia bradavky a uz niekolko dni okrem pichania ma bolia krice, chrbat a citim aj akoby sa mi rozsirovala panva ako svalovka alebo co. Mam uz jedno 1,5 rocne dieta. Myslite zeby som este mohla byt tehotna aj ked test ukazuje, ze nie? Dakujem.
Pripadne ake mate vy skusenosti s uhniezdovanim?

waity888
13. aug 2021

Ahoj,skôr to bola tá ovulácia... nebudeš mať celý život rovnakú.. zažila som ovulácie ktoré som necítila a mala som aj takú bolestivú,že som len ležala a predýchavala. Čo sa týka uhniezdovania,to som teda necítila. Niektoré ženy to údajne cítia... Na test bolo ešte veľmi veľmi skoro, skús zase o pár dní lebo samozrejme ak ste mali nechránený pohlavný styk, tehotná byť môžeš. Pokiaľ by tie bolesti neprestali,išla by som sa dať pozrieť k lekárovi či náhodou nejaká cysta - tie vedia byť bolestivé. Držím palce 😊

autor
13. aug 2021

@waity888 dakujem krasne, zrejme ak to pichanie neprestane, budem musiet ist, hadam to bude v poriadku. Pockam este do menstruacii a uvidim co ako.

kvietok2021dt
14. aug 2021

baby poradte mi 23 den cyklu som 9DPO , menzes podla tabulky by mal byt o 6 dni , ale nemam nikdy presnu menstruaciu s manzelom sme sa pokusali uz hned po menstruacii mala ste niektora taky vytok?

Vopred sa ospraveldnujem za fotky ( zial nezazila som nikdy nic podobne preto sa pytam ) ak to je nevhodne vymazem pekny den priatelky

patriciapatka
28. sep 2021

@kvietok2021dt ináč toto som mala ja včera neviem čo to znamená uvidíme pár dní, ale snažíme sa o bábätko dúfam že to je uhnezdenie

kvietok2021dt
29. sep 2021

@patriciapatka u mna to bol zacinajuca ms prajem tebe aby to bolo uhniezdenie 🙏

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre