Bolesť krížov a špinenie

lillona
6. mar 2013

Ahojte, chcem sa na vas obratit s otazkou. Mam asi 42 dnovy cyklus. Poslednu menstruaciu som mala 15.2. 13. Pohlavny styk som mala s priatelom 26.2, 1.3., 3.3..
4 . marca ma začali bolet krize a 5.3 rano som zistila , ze spinim, co neskor ustupilo aj bolest krizov. Dnes rano znovu spinenie. Chcem sa opytat, ze su plodne dni vzdy v strede cyklu, alebo to moze byt hocikedy. Je mozne, ze by som mohla otehotniet prave v tych dnoch,ked sme sa s partnerom milovali a toto spinenie, by mohlo byt uhniezdenie? Alebo je pricinou nieco ine, napriklad cysta? Dakujem

loxa
6. mar 2013

Nemusí byť v strede ciklu,,,Su zeny co otehu cez menzes🙂

lillona
autor
6. mar 2013

No tak sa necham prekvapit,budem cakat na mrchu. Co pri mojom dlhom cykle, bude dlllha doba este.

tramtara
6. mar 2013

@lillona ovulácia nemusí byť v strede cyklu 🙂 Neostáva ti nič iné len čakať do dátumu MS a potom uvidíš 🙂 držím palce !

nibiru
6. mar 2013

lutealna faza trva cca 14dni u niekoho menej ale ta sa nemeni,ak je neskor ovulacia tak aj mrcha pride neskor,u teba mi vychadza neskora ovulacia cca 26-28den cyklu ak si spinila tak cca 3 dni po zahniezdeni je hcg dost vysoke a test ti ukaže ci tehotna si.

lillona
autor
15. mar 2013

no tak predsa, tehotensky test mi ukazal dve ciarky 😉 ale este to nemam potvrdene od doktora

denisa87
15. mar 2013

@lillona ahoj,aj ja som mal poslednu ms 15.02,a ovu az 23-24dc 🙂 a gratulujem k ciarockam 😉

lillona
autor
15. mar 2013

dakujem, tie ciarky su este take slabe, ale test bol robeny 2 dni pred ocakavanou menstruaciou. inak by to bol velky zazrak, pred rokmi s byvalym som nemohla rok otehotniet a to som brala vtedy aj vselijake lieky a tuto teraz na prvy sup, sa mi ani verit tomu nechce 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre