Bolelo aj vás brucho pri tehotenstve?

sabinka264
3. nov 2019

Ahojte, potrebujem poradiť menzes mi mešká niekoľko dní pred troma dňami som mala len také hnedé spinenie ale mám bolestí brucha ako keby také pichanie včera ma aj napínalo. Takto mi je zle už niekoľko dní. Už neviem čo to môže byť. Už by som chcela dostať menzes aby tie bolesti skončili alebo môže ísť aj o tehotenstvo? Minulý mesiac mi menzes meškal 5 dní a trval len 2 a tento mesiac mi to tiež nejako hapruje a to mávam pravidelnú menštruáciu.hlavne má trápia tie bolestí.😏😏

jancejance
3. nov 2019

@sabinka264 a prečo si nespravíš tehotenský test? 🤔🤔🤔

sabinka264
autor
3. nov 2019

@jancejance chcela som počkať či sa menzes dostavy do zajtra aj nič zrobim si test

mmoonna
3. nov 2019

Ak nebudeš tehotná, tak choď k lekárovi, kľudne môžeš mať aj cystu. Mne pred rokmi takto začal haprovať menzes, že jeden mesiac som mala len pár dňové špinenie, druhý mesiac vôbec nič. Išla som ku gyn a nakoniec 10 cm cysta!

deti95060810
3. nov 2019

mňa bolelo brucho pri prvom tehu okolo 7 tt...

patriccia1
3. nov 2019

Ano mna bolelo presne v tom tyzdni ako.som mala mat menstruaciu, ale menstruacia sa nedostavila 🙂

zuzi0911
3. nov 2019

Mňa bolelo do konca 12tt.stake som tepla ci sa mi nespustí
Urob test.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre