Bojím sa kvapiek lásky

2. jún 2024

Baby možno sa mi zasmejete. Som 5ty týždeň po pôrode a kvôli rizikovemu sme nemohli mať sex. Už sa cítim fajn tak sme nato vyleteli ako za mladi, včera a predvčerom. Samozrejme nespravil sa do mňa. Všetko by OK, ale začalo mi vŕtať hlavou, aby sa to nezvrtlo na tehotenstvo 😞 Nekojím, obe razy boli tak spontánne, že nejaký kondóm ani jedného z nás nenapadol. Môj muž má problém sa len tak urobiť, ale len sa bojím ci náhodou tie kvapôčky lásky....

mirkam3
2. jún 2024

A s čím konkrétne chceš teraz pomôcť? 🫣

really8
2. jún 2024

Kondom ani jedneho nenapadol. Ako zvierata v ruji.

autor
2. jún 2024

Prosím bez urážok a vysmechu. Len som sa opýtala. Nakoľko muž sa nespravil, či je tam nejaká možnosť... keď ešte bolo šestonedelie

sissy27
2. jún 2024

Ano, moznost tam je, ako vzdy, ked maju muz a zena sex 🤷‍♀️

mima1608
2. jún 2024

V 600nedeli je tá možnosť rovná takmer 0. Samozrejme, nič nie je nemožné, ale skôr nie ako áno.

autor
2. jún 2024

@mima1608 myslite? Ako hovorím, neurobil sa do mňa. Jedine co ma napadli sú tie kvapky lásky.

viestta
2. jún 2024

Pri kazdom nechranenom sexe je moznost otehotnenia, to hadam vies. Takze nabuduce skor nez podlahnete pudom a vasni pouzite hlavy a kondom.

mima1608
2. jún 2024

@autorka, tak ako vravím, možnosť tam je. Len v tejto fáze malá. Ale určite si urob test ale 4-5tt od styku, aby si mala istotu, lebo menštruácia ani nemusí prísť vôbec ešte.

januska12323
2. jún 2024

Sprav si test a neriskuj keď nechceš ďalšie. Pokojne už môžeš otehotnieť.

domka222
2. jún 2024

@mima1608 prečo nízka? Je 5 týždňov po pôrode. Niektoré ženy dostanú MS hneď po šestonedelí. Čiže nemyslím si,že šanca je až tak nízka

sashabb
2. jún 2024

@domka222 alebo nedostanú ms už vôbec, lebo sú opäť tehotné 🙊

mamina7070
2. jún 2024

vies kolko deti je narodenych s rocnym rozdielom ? resp kolko je tehotenstiev zistenych na kontrole v 600 nedeli?

celkom dost ak nechces otehotniet treba sa chranit

mima1608
2. jún 2024

@domka222 tak áno, ono to všetko závisí v akom stave má maternicu po pôrode. Ja som bola na kontrole po pôrode po ôsmich týždňoch a podľa sona sa to u mňa ešte ani nečrtalo. Ale tak autorka môže byť iný prípad. Preto som jej aj napísala, nech si radšej urobí test.

sissy27
2. jún 2024

@mima1608 600nediel je tak 11,5 roka…

marcellka32
2. jún 2024

@mima1608 moji bratia majú medzi sebou 10 mesačný rozdiel ;)

autor
2. jún 2024

Všetky otehotneli aj keď sa do nich muž nespravil? Lebo do mna sa nespravil...

iwesska
2. jún 2024

Tak co stresujes,ked sa nespravil? Zmenis na tom nieco? Uz nic.

drake122
2. jún 2024

Najnovšie je populárne tvrdenie, že žiadne kvapky nie sú, chlapovi len ujde a neprizná to.

mamina7070
2. jún 2024

prerusovany styk nie je ochrana pred pocatim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre