Bodanie pri ľavom vaječníku

erii23
27. nov 2015

Ahojte, s priateľom sa snažíme o bábätko, už týždeň mi mešká menštruácia, prsia mám zväčšené a bolia ma a podotýkam že ma nikdy prsia neboleli. Mám nevoľnosti, bolesti v podbrušku, nad bruškom, a dnes sa pridala aj bodavá bolesť ľavého vaječníka. Kamarátka mi vravela že na test je ešte pri skoro. Myslíte že by sa to konečne podarilo? Za každú radu som veľmi vďačná 🙂

magic08
27. nov 2015

@erii23 urob test a uvidis. Na test je akurat 😀

eva2809
27. nov 2015

@erii23 Ahoj...ja mam podobný problém....okrem tých nevolností...uplne vsetko sedi aj na mna...ja som to nevydrzala a urobila si test....kde druha ciarka sa objavila, ale velmi slabá, takze som stale na pochybách....no myslím, ze po týzdni by ti uz malo ukazat,mne meska ms 4dni....a tiez som cítila bodavu bolesť, ako pises ty...tak uvidíme🙂

erii23
autor
27. nov 2015

@magic08 zajtra si skočím do lekárne ako vidím :D

erii23
autor
27. nov 2015

@eva2809 tak budem držať palčeky 🙂 no skusim spraviť test aj ja a budem sa potichučky modliť za dve čiarky 🙂

eva2809
27. nov 2015

@erii23 aj ja tebe držím palce 😉 najhoršie je toto čakanie....v pondelok si kupim další test ...dufam, že bude už 100%tný

mily7
27. nov 2015

Digitálny test by mohol vyjst

eva2809
27. nov 2015

@mily7 ja som si chcela dnes aj kupit tento test...ale bohozial som ho nezohnala....v 3lekarnach mi povedali, ze oni to nedrzia....

erii23
autor
27. nov 2015

@eva2809 skusim popozerat u nas ci nemaju ten digitalny, a poslat ti ho? 🙂

eva2809
27. nov 2015

@erii23 jej si zlata...ale kupila som si teda "obycajny"a skusim teda v pondelok a uvidim.

erii23
autor
28. nov 2015

@eva2809 dnes som dostala ms :(

eva2809
28. nov 2015

@erii23 tak to ma mrzí...:(aj ja sa bojím sklamania....ale neboj určite sa to raz podarí....ako dlho sa snažíte o babatko?

erii23
autor
28. nov 2015

@eva2809 3 roky a stale nic.. neni mozne pocas tehotenstva dostat ms? Niekde som citala ze je to mozne, tak neviem comu verit skor :(

eva2809
29. nov 2015

@erii23 je to mozne, aj ja som to citala a dokonca poznam aj osobne pár známych, čo majú s týmto skúsenosť....takže ak stále budeš mať pocit, že by si mohla byť tehotna...tak aj tak si možes skúsiť urobiť test, alebo zajsť k dr.... 3roky je už dosť:( riešite to už aj s doktormi?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre