Bledohnedý výtok 12 dní po ovulácii

1. jún 2023

Ahojte. Snazime sa o dieta a som dnes na 12 dpo. test mam negativny ale dnes pri malej potrebe som si vsimla velmi bleducko hnedy kremovy vytok. Podla vas je realne ze nastava implantacne spinenie? mali ste niektora takto? alebo sa mi rozbieha ms, mam ju dostat az za 4 dni.. mavamju presnú ako hodinky, a ked uz mam nejaky vykyv tak mi zvykne meskat max 1 den. Nemam absolutne ziadne bolesti, ziadne krce na ms ani ziadne tahanie pichanie. Okrem citlivych prsnikov mi nic nie je. vopred dakujem za vase skusenosti

januska12323
1. jún 2023

Buď alebo 🤷

gejb
1. jún 2023

Podla mna je na implantacne už neskoro, ale mozes o par dni spravit test keď ms nepríde...

bm_
1. jún 2023

Ja som mala implantacne spinenie/krvacanie na 12dpo. A vzdy mavam hnede spinenie aj 3-4 dni pred ms, casto take ze trosinku potom par hodin nicZ na dalsi den zas len trosku a zas nic…Ale toto bolo ine ako bezne byva, vecer som trosinku krvacala potom pol dna spinenie a prestalo to. Ale to som uz mala dva dni pozitivny test.

autor
1. jún 2023

rozumiem, spravila som si test ale je 100% negatovny tak pockam kym mi bude meskat.. nemala som este taketo skore spinenie a vzdy sa mi ozve skôr bolest brucha a potom pride spinenie ale teraz ma naozaj nic neboli. mozno som prechladla a ms sa mi zblaznila

lovatko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
irenka_peinlich
29. jún 2023

Ahoj, ak sa môžem opýtať, ako si dopadla ? Som na tom totiž úplne tak isto .. 😉 ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre