Bledá čiarka na teste. Som tehotná?

18. jan 2022

Zdravím, prosím vás, dnes ráno som si spravila pepino test. Pri prvom tehotenstve som si robila iný tak by som chcela vedieť vaše názory na tuto bledú čiarku. Som tehotná ? Menstrucia mi mešká 2 týždne. Zajtra idem k doktorovi len som vo veľkom vytržení. Vopred ďakujem. 🙂.

janai1
18. jan 2022

Áno... A načo k doktorovi tak skoro?

autor
18. jan 2022

@janai1 rozmýšľala som nad vyvolávačku lebo od prvého pôrodu je tomu rok a cely čas mam veľmi nepravidelne kramy

anjelicek26
18. jan 2022

K lekarovi nema zmysel chodit pred 6-7.tyzdnom... len sa vystresujes, ze lekar na sone ste nic nevidi...Zavolaj, povedz, ze si mala pozitivny test a daju ti termin tak o dva tyzdne na prve sono.

bolarazjedna
18. jan 2022

ak ti menzes mešká 2 týždne, pomaly budeš mať aj akciu srdiečka. A čiarka je jednoznačná, si tehotná, zvyšok ( či je to prosperujúce tehotenstvo) ti povie doktor. Držím palce!

anjelicek26
18. jan 2022

@bolarazjedna len ta ciarka vyzera, ako keby je tak ovulka+12...skor ako keby sa cely cyklus posunul.

dagmara17
18. jan 2022

No pri takom meškaní a takomto teste by sa podľa mňa dalo povedať, že si tehotná. No pre istotu, treba ísť na gyndu. Nech máš proste 100% istotu

bolarazjedna
18. jan 2022

@anjelicek26 možno, ale veľa žien píše, že im nikdy neboli čiarky rovnako silné.

sandokanka36
18. jan 2022

vyzera to tak ze si, ved uvidis zajtra u doktora.

anjelicek26
18. jan 2022

@bolarazjedna tak normalne ma clovek v den meskajucej menstruacie kolajnice... a jej meska uz 14 dni... ja som tiez otehotnela 27.den 29.cyklu proste sa mi to cele posunulo a aj mi to cele tehotenstvo s babatkom na chlp sedelo... len ten termin menstruacie mi lekar upravoval potom, inak by cely cas nic nesedelo.

autor
18. jan 2022

Zatiaľ ďakujem za všetky rady dievčata 🙂 Uvidím čo povie zajtra doktor ale som taká nedockava že by som si najradšej spravila ešte jeden test. Oplatí sa mi kúpiť nejaký lepší alebo mám už vydržať ?

anjelicek26
18. jan 2022

Uz vydrz, je to zajtra 😂

bolarazjedna
18. jan 2022

vydrž. Najlepšie je z prveho ranného moču. Keď urobíš neskôr, bude čiarka ešte slabšia. A aj tak sa nič nové nedozvieš. Tehotná jednoznačne si, že kedy sa bábo počalo, to ti test aj tak nepovie. Zajtra ťa kukne doktor a povie ti viac.

miriamik77
18. jan 2022

Test vyzerá byť pozitívny. Ale takto skoro doktor nemusí ešte nič vidieť. S tým by som kľudne počkala ešte pár týždňov.

misulienkamisa
18. jan 2022

No asi by som sa na tvojom mieste tešila 🙂 Ale presne, po takej krátkej dobe ti doktor povie keď tak že je to maličké a prídeš o ďalšie dva týždne cca na kontrolu.

nikha2809
18. jan 2022

Kľudne si sprav aj 5 testov ja som si pri oboch tehotenstvach robila asi 10 tak som sa z toho vytesovala 😀

nika12323
18. jan 2022

Ahoj, mne presne včera vyšla taká istá čiarka ako tebe .. dnes som si robila další test ten digitálny čo ti ukáže aj v ktorom si týždni.. vyšiel 2-3 týždeň 😀
Volala som doktorke a ta má objednala až o dva týždne lebo že na sone by aj tak nebolo nič vidno .. tak byt tebou počkám 😊

7eliska7
18. jan 2022

Dr.max ma celkom dobre testy. Sú v ňom dve cca za 3 eurá. Mne to takto zafarbili týždeň po meškaní. A clearblue po 5 dňoch. Ale keď už ideš k lekárovi tak asi to nie je potrebné 🙂

PS: ten zelený je ADIEL no hrôza strašne malo farbiva ma, tých sa predáva po 5 kusov. Tie neodporúčam.

autor
20. jan 2022

@7eliska7 spravila som si Clearblue a vyšlo mi že niesom tehotná. Doktor tak isto nič nevidel

bolarazjedna
20. jan 2022

Tak si zrejme mala biochemické tehotenstvo, lebo test más pozitívny.. Niečo sa začalo, ale ne pokračovalo... Doktorka ti asi povedala, ako máš postupovať teraz.

ladygina
20. jan 2022

@bolarazjedna tiez ma to napadlo, no cloveka to zamrzi, ale aj take veci sa proste stavaju

mimer
20. jan 2022

Ahoj a menzes sa ti spustil?

nika12323
20. jan 2022

Tak to mi je ľúto .. a menzes sa ti spustil ?

autor
20. jan 2022

@nika12323 nespustil sa mi menzes stále. Myslite že tam je ešte šanca ? O týždeň idem znova k doktorovi

nika12323
20. jan 2022

Podľa mna si išla k doktorovi moc skoro a preto nebolo nič vidno..
a testy tiež niesú 100% …

bolarazjedna
20. jan 2022

No ak najprv si mala pozitívny test a následne negatívny, tak to bude biochemické tehotenstvo. Inak to nemôže byť, znamená to, že HCG hladina klesá. Doktor ti nezobral krv na HCG?

cecilia29
20. jan 2022

Tá čiarka bola slabá . Ja som takú mala v deň očakávanej MS. Ale ak nevieš kedy si mala ovuláciu, a sama píšeš že cyklus je rohadzany tak podľa mna je tam veľká šanca. Ten test vyzerá že je tak 12-14 dní od ovulácie, a teda je normálne že dr nic nevidel.

bolarazjedna
20. jan 2022

@cecilia29 ale píše, že dnešný test už mala negatívny..

cecilia29
20. jan 2022

@bolarazjedna to som inak nechápala - či ten test bol robený až dnes a tiež či bol z ranného moču. Digi clearb. by to zachytil ak by bol z ranného moču, to je pravda

autor
21. jan 2022

@cecilia29 nebol z ranného mocu…nevydržala som a urobila som si ho večer

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre