Biochemické tehotenstvo

5. jan 2023

Ahojte baby, aký čas po biochemickom ste otehotneli? my sme mali biochem v októbri.. v novembri menzel meškal tak že prišiel až v decembri a teraz konečene na čas, myslíte že to už môže byť ok a môžme sa snažiť dalej, vy ste to mali ako?

stannkal
5. jan 2023

Po biochemickom sa môžeš snažiť hneď, tam netreba čakať, keďže vtedy sa vajicko ešte ani neuhniezdilo a teda tehotenstvo nezačalo.

autor
5. jan 2023

@stannkal u nas uz uhnizdene bolo,,,

ildiko36
5. jan 2023

My sme pockali 3mes., Gynekolog povedal že aspon prvú ms mame pockat lebo mozno 1 mes po potrate sa nebude tvoriť žlte teleso a ms može meskat do 6tt po potrate.Po 3mes som ostala znovu hned tehotna

martinaju
5. jan 2023

Po biochemickom je ok otehotenieť aj hned ďalší cyklus nie je to normalny potrat vo vyššom tt. Jasne že sa hniezdilo keď bolo hcg. Čakať 3cykly sa odporúča hlavne po kyretoch.

81anina
5. jan 2023

ms som mala v oktobri otehotnela som no na sone nic nebolo len silne ciarky na testoch aj v krvi hcg. Dalsia ms 6.decembra potom dalsia 9. januara a v januari som aj otehotnela mam 3r syna. Snazili sme sa hned

zuzi0911
5. jan 2023

8/21 MA v 11tt
4/22 biochem.
7/22 som otehotnela a momentálne som 29tt 🥰

autor
5. jan 2023

@ildiko36 presne tak som aj ja mala rovnako mi meškalo … a na 3 mesiac ste sa až snažili?

autor
5. jan 2023

@81anina ooo tak isto to mám zolne .. október čiarky tak snáď nám to
Tiež vyjde

ildiko36
6. jan 2023

Ano a hned som ostala tehotna, ale som brala indonal na posilnenie imunty, pila caj alchemilku , brala som kyselinu listovu forte

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre