Biely výtok a snaha o bábätko

zuzte
7. okt 2018

Ahojte baby viem ze tato diskusia tu už je ale chcem sa spýtať z priateľom sa snažíme o babo brala som lieky a aj nám doktor určil ktorý deň sa mame o to snažiť.. Je to už 9 dní od tedy a objavil sa mi biely hustý výtok bez zápachu svrbenia a pálenie, nevie mi niektorá poradiť ze co to môže znamenať?? Môže to byť ovulacia??

irusa
7. okt 2018

Cez ovulaciu nie je hustý výtok ale riedky z dôvodu aby spermie mohli doraziť k vajíčku a oplodniť ho...cez hustý výtok sa tam nedostanú

zuzte
autor
7. okt 2018

A začiatok ovulky?? .. Príznak tehotenstva to asi nieje, boli ma aj podbruško

hennyinnsbruck
7. okt 2018

Nemoze to byt ovulacia ked ta Bola pred 9 dnami...podla tvojho prispevku teda.... Alebo priznak tehu alebo pride ms, alebo si prechladnuta, uvidis..... Ci pride ms ci nie

zuzte
autor
7. okt 2018

Tehotensky test je ešte teraz zacasu robiť, a ms mi ma prist až o 16 dní mam nepravidelný takže keď aj bude meškať nemusí to znamenať ze som tehu

hennyinnsbruck
7. okt 2018

@zuzte ostava ti len pockat

janulka2811
7. okt 2018

Jezis nechapem preco skoro kazda co sa snazi ihned po 24h chcu vediet ci je tehotna.
Sa mi normalne rozum zastsvuje.
Ved vyckaj a dovtedy neries ...

laura1989
16. okt 2018

@zuzte ja som to tak mala pár dni po ovulke mi začal biely výtok a dosť veľa normálne som si musela dávať intimku lebo som mala pocit že som stále mokrá 😬 do toho bolelo podbruško a prsia čo som nikdy predtým nemala to už som vedela že to vyšlo takze môže byt že je to aj u teba tak.
Mne to skončilo biochemickym bohužiaľ.
Držím palce 🍀

zuzte
autor
16. okt 2018

@laura1989 no prišla mrcha o týždeň skôr.. Takže mi zas doktor nasadil liečbu clostilbegyt .. Ale ďakujem za odpoveď ☺️

laura1989
16. okt 2018

@zuzte škoda 😔 tak veľa šťastia prajem

zuzte
autor
23. okt 2018

@laura1989 ďakujem ☺️

zuzte
autor
30. okt 2018

Baby co myslite?

veronice
30. okt 2018

@zuzte ....ako moj 29 tyzdnov dozadu ;) gratulujem a drzim palce nech silnie 🙂 len mi nejde do hlavy - pisala si ti prisla ms o tyzden skor - kedy si ju teda mala? Kazdopadne test vyzera pozitivne

zuzte
autor
30. okt 2018

@veronice ms mi prišla 14-teho .. Brala som tabletky clostilbegyt a pichli mi pregnyl.. Som mimo s toho testu lebo je to aj zacasu ale vyzerá že by mohol byť pozitívny

veronice
30. okt 2018

@zuzte vsak tonze tiez mi to pride skoro...vsak, uvidis co to spravi za takych 4-5 dni

zuzte
autor
30. okt 2018

@veronice no ved počkám ci mi budu meškať alebo nie a podla toho si potom spravím to bude najlepšie

laura1989
31. okt 2018

@zuzte držím palce 😍 nemôže bYt pozitívny aj kvôli pregnylu? Mne raz spomínala doktorka že môže byt ale podľa toho kedy ti ho pichli asi 😊

zuzte
autor
1. nov 2018

@laura1989 ďakujem ☺️ dúfam že čiarka bude zosilnovat 😊 .. Minulý týždeň Štvrtok mi pichli

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre