Bazálna teplota 37,4. Som tehotná?

matulik73
31. júl 2012

ahojte,
nejak mi to nedalo a omerala som si bazalnu...kedze moje priznaky kricia,ze asi si zadarilo...mam ju 37,4...neviem,ci sa mizem tesit,alebo je to plany poplach🙂
co vy na to? 😎

anjelicek26
31. júl 2012

@matulik73 - no co my na to? Sprav si test 😅 Bazalku mame kazda inu, niektore maju nad 37 a tehu nie su, ine su tehu a 37 nikdy neuvidia... takze do lekarne, mamatest 10-ku a cakat na dve ciarky...

amulienka
31. júl 2012

🙂 @matulik73 ked neklesne a bude furt rovnaka, tak hej

janie80
31. júl 2012

Mrcha meska? 😕 Kolky DC si? 😕 ak meska, skus test... tehu a PMS priznaky su rovnake, takze test ti odpovie.... Drzim palce... 😉

matulik73
autor
31. júl 2012

@janie80 praveze mrcha nemeska...len proste sa mi stale toci hlava...predvcerom som otvorila umyvacku a vonu cerstvo umyteho riadu som zboznovala,lae teraz ma naplo a rovna ciara na wc...takiez mi prekaza avivaz,ktoru som predtym zboznovala...len sa cudujem,ze by to prislo tak skoro...pretoze by som bola asi cca 2tt...ale utekam kupit test...dakujem🙂

bianca
31. júl 2012

tak naco cakas?Sup na zachod.Cakam na vysledok 😀

janie80
31. júl 2012

@matulik73 ktory den cyklu si? Test sa oplati robit az v den mrchy, alebo az ked meska... Niekomu ukaze 2-3 dni skor... Ja som mala tiez viac priznakova ako vsetky tehule sveta, ked sme sa snazili a tehu to nebolo... 😔 ja len, aby si nebola sklamana... Mozno je este skoro testovat...

janie80
31. júl 2012

@matulik73 a ked budes testovat, testuj az rano, ranny moc je koncentrovanejsi ako cez den a skor nieco ukaze na uplnom zaciatku tehu...

matulik73
autor
31. júl 2012

@janie80 ved toho sa bojim aj ja:( ze sa zbytocne tesim...posledny menzes bol taky divny,tak vlastne ani neviem...aj ja som mavala vselijake priznaky...ale teraz je to ine...neskutocne ma bolia krize,co ma nikdy nebolievali...a podbrusko neustale...a vyzeram,ako pavuk :D take nafuktune brusko mam...ale koniec koncov budem musiet asi cakat...co je asi najtazsie :(

depi
31. júl 2012

@matulik73 ja som zvedava aj za teba tak rychlo testuj 🙂

matulik73
autor
31. júl 2012

@katren dakujem🙂 popozeram si to🙂

katren
31. júl 2012

@matulik73 😉

manittu
31. júl 2012

@matulik73 ahoj, ak si si merala bazanu uz dlhsie a nemenila sa tak to moze byt pravdepodobne 🙂 Ja som si merala asi 3 mesiace kazdý den nikdy mi nevystupila vyssie ako 36.6, 36,7 alebo 8, no zrazu som mala 3-4 dni 37,3-4 a nesla dole, a uz som v 29t, drzim paste 😉

matulik73
autor
31. júl 2012

@manittu gratulujeeem🙂 nemerala som si ju uz dlho...iba teraz ma to napadlo,ked mam vsetky tie priznaky...tak uvidim... 🙂

manittu
31. júl 2012

@matulik73 :D dakujem, no nam to trvalo cca rok kym sa podarilo, posledne 3 mesiace som si merala pravidelne, a vlastne to mi aj tak trochu potvrdilo ze mozno aj hej 🙂 kedze inac som takuto b. teplotu nikdy nemala...

matulik73
autor
31. júl 2012

@manittu tak preto som si aj ja dnes odmerala,pretoze som si ju kedysi meravala pravidelne niekolko rokov...a dnes ma to napadlo koli tym priznakom...budem si ju merat teraz pravidelne a uvidim..aj ked sme sa zacali v podstate snazit iba teraz...a to som vysadila tabletky,tak preto som taka sokovana🙂lebo raz sme sa uz pokusali a nic...potom som si nasadila tabltky,lebo sme si to rozmysleli a teraz som ich po pol roku vysadila....tak som zvedava🙂 a uz aj vies,co budete mat?🙂

manittu
31. júl 2012

@matulik73 a to som uz pocula ze viac sa podari ked sa vysadi antikoncepcia...ze je vacsia pravdepodobnost :D no neviem co je na tom pravdy...este neviem co cakame, raz je to dievca a raz chlapec 🙂

juditka1994
15. aug 2016

Ahojte ked.mam bazalnu teplotu v.posve 37,3 co.to.znamena?

simka03
15. aug 2016

Ahojte. Chcela by som sa spýtať čo to môže znamenať, ak pred menzesom som mala teplotu 36,9-37,1 .Potom celú ms som mala taktiež cez 37 a po menzese mam teplotu 36,8 už treti deň. Viem, že v deň ms ešte môže byť teplota 37 ale počas celej ms ? 😢

mausy21
17. aug 2016

@matulik73 och ja som mala 37.4 a niiiic

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre