Baby Top Test - duch či kanálik

9. máj 2022

ahojte ake mate skúsenosti s týmto testom?robí kanaliky ci falošných duchov?

levandulova111
9. máj 2022

Za mňa baby top test je ozaj top test, nikdy mi nerobil falošných duchov ani kanáliky... Za to pepino jedna radosť, jak kanáliky, tak duchovia aj keď som tehotná nebola... Ja používam iba Baby Top Test 👌

nika_val
9. máj 2022

To je niečo veeeelmi velmi slabučké.. tak slabé že sa ani nedá povedať či duch alebo kanálik 🤷‍♀️

levandulova111
9. máj 2022

Ja tam vidím druhu čiarku bielu. Koľko máš do ms alebo už meškajú? Ja som mala takú bielu čiarku 5 dní pred ms.. najskôr sa zjavila druhá čiarka, ktorá behom pár sekúnd zmizla a zostala po nej tá biela... Deň pred ms už bol bol duch a od vtedy testy zatiaľ silnejú 🤞

levandulova111
9. máj 2022

Hoď test aj do komentárov, aby sa to dalo zväčšiť.

autor
9. máj 2022

@levandulova111 paci sa😊

autor
9. máj 2022

Ďakujem baby ms by mala prist v stredu tak uvidime

levandulova111
9. máj 2022

Naživo tam čiarku vidíš?
Mne presne tak isto minulý týždeň v stredu mali dôjsť 😅 držím silno prsty 🤞❤️

autor
9. máj 2022

@levandulova111 pod určitým uhlom ano🤣🤣🤣takže to bude skôr kanalik asi🥺🥺

levandulova111
9. máj 2022

Vyskúšaj za dva dni znovu, budem držať palce ❤️ lebo mne žiadne kanáliky veru nerobili tieto testy, takže ak tam niečo vidíš, možno sa niečo nové tvorí 😊 🤞❤️

ibajaanikiny
9. máj 2022

Mne tento test krasne ukazal ked som bola realne tehotna a nikdy neduchoval…za mna super. Inak,ja nevidim nic😏

aurina
9. máj 2022

Trii dni pred ms by ti uz mal ukazat aj clearblue

nevenka
9. máj 2022

Ja som na tychto testoch mala brutal slabe ciarky, kym na inych testoch uz svietili, ked som bola tehotna. Tak neviem, ci sa daco zmenilo 🤔

rebekanz
12. máj 2022

Baby prosim vás je toto kanálik na teste?

levandulova111
12. máj 2022

@rebekanz naživo to ako vidíš? Na foto to vyzerá žiaľ ako kanálik, je to tenké a šedé... Ale veľa ženám takto začínalo aj tehotenstvo.... Takže je to skôr 50/50... Už meškajú?

rebekanz
12. máj 2022

@levandulova111
Naživo je tá čiarka tenká ale ružová. Ešte mi nemešká, som cca 9 dpo. Tak spravim ďalší test o 2 dni asi

levandulova111
12. máj 2022

@rebekanz každý nádych ružovej je dobré znamenie 😊 veru, skús o dva dni, ale ja by som skúsila iný test... Za mňa je Baby Top Test najlepší... Mne ukázal už deň pred ms slabého ducha, ktorého videl aj môj priateľ a potom čiarka už silnela, 6 dní po meškaní Clear blue +2-3 a baby top test rovnako ružové čiarky... Držím palce ❤️
Inak ten baby top test má super cenu, ja som kupovala aj 2-3 krabičky a testovala a testovala 😅 tá nedočkavosť je hrozná, poznám to 😅

rebekanz
12. máj 2022

@levandulova111 dakujem, zlatá si 😊 toto bol tiež baby top test, kazetový.. je tam ešte jeden test tak skúsim o dva dni, ak vydržím 😅 no hrozné je čakať.. inokedy tie dni utekajú 🙄

levandulova111
12. máj 2022

@rebekanz vidíš, všetci sa učíme celý život a ja som vôbec nevedela, že baby top test má aj kazetové testy 😅
Ak tie kazety sú spoľahlivé ako prúžky, tak u teba to teda vyzerá viac ako nádejne 😊
Ani nehovor, ja som sa tiež nevedela dočkať ďalšieho testovania.. povedala som si, že nebudem tak často a raz som dokonca spravila ranný a potom aj poobedný 😅 no zaujímavé bolo, že poobedný bol tmavší ako z ranného moču 😅 ale čítala som, že aj to sa stáva 😁

aurina
12. máj 2022

@rebekanz sprav clear blue a mas jasno

rebekanz
12. máj 2022

@levandulova111 tento kazetový som našla v drogérii, ani ja som nepoznala tento test,ale tak uvidí sa čo ukáže o dva dni.. silno dúfam že na ďalšom už bude druhá čiarka silne ružová 😊 no aj ja mam nutkanie spraviť si ešte jeden test ale musim vydržať aspoň do zajtra 😁😁

rebekanz
12. máj 2022

@aurina dakujem, možno o par dni skúsim

levandulova111
12. máj 2022

@rebekanz takto ti poviem, keď mi to finančne vychádzalo, kupovala som stále 😅 tie baby testy, finančne sú naozaj super, takže ak chces, sprav si poobede ešte ďalší, a behni kúpiť na ráno ďalšiu krabičku...
Ja som deň pred ms mala slabučkého ducha, ale videl ho aj priateľ. Na druhý deň ráno, v deň ms, už bol silnejší. Počkala som dva dni a až mi zostalo do plaču, lebo bol rovnako sýty, ako spred dvoch dní.. nezosilnel a to mi ms meškala už dva dni... Tak som išla do práce, myšlienkami stále inde, prišla som z práce a reku skúsim.. a poobedný test bol silnejší, ako ranný 😅 nejakých 6-7 hodín rozdiel... V sobotu ráno, tretí deň meškania, bol rovnako silný ako z piatka poobede... Tak som to nechala tak a v pondelok ráno som spravila a už bol zas silnejší.. v stredu ráno Clear blue +2-3 , na 6. deň meškania a potom reku spravím ešte posledný top test, už nebol z ranného a krásne dve koľajnice. Aktuálne mi mešká ms 7 dní, tak dúfam, že už nepríde, ešte počkám aspoň týždeň a potom sa objednám k dr 😊 teda ak do vtedy nepríde ms, čo dúfam, že už nepríde ❤️ a tebe moc moc moc držím palce 🤞❤️ určite potom pridaj ďalšie testy 😊

levandulova111
12. máj 2022

A autorka ako?? Včera mala prísť ms, ako si na tom??

rebekanz
12. máj 2022

@levandulova111 jeej super tak ti zatial potichučky gratulujem ❤ daj potom vedieť ako to u teba pokračuje, držím ti silnoo palce 🤞🤞Ako dlho sa už snažíte? My 10 mesiacov, v decembri som mala spontánny potrat cca v 7tt. Tak preto sa aj tých "duchov" na teste bojim.

levandulova111
12. máj 2022

@rebekanz keď čítam ako dlho sa niektoré páry snažia, až sa cítim zle 😔 my sme v apríli si povedali, že ideme na to a hneď prvý cyklus sa zadarilo... Až mám koľkokrát fakt výčitky svedomia, že o mňa sa partner otrie a hotovo a iné páry aj roky rokúce nič 😔
Ale tak zatiaľ sa ešte neteším ani ja, podľa appky som v 6.tt a človek si vydýchne až keď to bábo bude na svete, čiže ja som v tešení zatiaľ opatrná ...

rebekanz
12. máj 2022

@levandulova111 ty vôbec nemáš mať začo výčitky svedomia, nato velmi rýchlo zabudni.. teš sa že vám sa tak rýchlo zadarilo.. musíš myslieť pozitívne, to malinke co rastie v tebe je zázrak 😊 držím palce aby bolo všetko v poriadku a aby si mala pohodove tehotenstvo 🙂

levandulova111
12. máj 2022

@rebekanz ďakujem veľmi pekne ❤️ len vieš, čakala som na zázrak vyše dvoch rokov 😅 lebo s partnerom sme mávali styk takým štýlom, že si pozor aj dával a sem tam nedal, a keď mala prísť ms, tak 7-10 pred ms sme si už pozor nedali, takže stále som dúfala, že to vyjde aj keď priateľ sa vyslovil, že už bábo nechce (má dve z predchádzajúceho manželstva) no a v apríli, ako bolo prvého, a robili sa žarty, tak si žena jeho kolegu vystrelila zo svojho muža, že je opäť tehotná, tak som môjmu poslala tehu test stiahnutý z netu, že ako ľahko sa dá chlap nachytať, vysvetľovala som mu to a on si tĺčik myslel, že som tehu aj ja 😅😅😅 reku nieeeeee a on, že škoda a ja reku čo?? Že sa aj celkom potešil... No tak reku poďme na to, vyskúšame a uvidíme... Spali sme spolu 4 dní pred ovu (ovu podľa appky) a deň po ovu... Takže nám vychádza dievčatko podľa výpočtov 🙂
Aj keď čo mi baby vysvetľovali, tak ovu sa možno aj posunula na ten deň, kedy malo byť po nej, podľa toho, že v deň keď mi appka ukazovala ovu, tak som mala najvyšší hlien a na druhý deň už sucho a ten hlien vraj značí, že sa blíži ovu a keď ovu nastane, býva sucho/biely výtok... Tak teraz neviem, ale všetky výpočty nám hlásia dievčatko, aj podľa veku, aj podľa čínskeho kalendára, aj ten test s ihlou na šnúrke 😅
Aj keď výpočty čínskeho kalendára nesedia na mňa ani na moje dve predchádzajúce deti, mali sme byť opačné pohlavia.... 😅

rebekanz
12. máj 2022

@levandulova111 waauu 🙂 super že ste sa rozhodli mat spoločne dieťa. Kolko máte rokov ak to nie je príliš osobná otázka? Alebo si môžeme písať aj cez mail.
Môj má tiež jedno dieťa z predchádzajúceho manželstva, a min leto sme sa rozhodli ze chceme mat aj spoločné. Len som si myslela ze to pôjde hop šup..🙄 ale niekedy sa na dobré dlho čaká ❤

levandulova111
12. máj 2022

@rebekanz ja som práveže myslela, že to tak ľahko nepôjde 😅 že sa budeme snažiť určite nejaké mesiace 😅
Ja mám 32 a priateľ čochvíľa 41 😊

rebekanz
12. máj 2022

@levandulova111 no vidíš 🙂 človek mieni pán Boh mení😉 aj máš nejake príznaky? Ci zatial len poz test?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre