Baby, môžem byť tehotná?

mandylav38
8. dec 2018

Čo si myslíte o takomto teste , takto sa mi to ešte neukázalo nikdy , môžem byť tehotná? Mám citlivé prsia a pobolieva má i podbrusko

mandylav38
autor
8. dec 2018

Fotila som to s odstupom dosť dlho to bolo ako na prvej foto

barboritta
8. dec 2018

@mandylav38 a uz ti meskaju?je to nejake velmi rozpite

nini1010
8. dec 2018

Joooj aky ma uz len zmysel aby tu niekto na konovi dumal nad tvojim rozpitym testom?chod do lekarne,kum si 2 odlisne znacky a hned budes vediet spolahlivo toto nema ziadny zmysel.

nini1010
8. dec 2018

Je predsa jasne ze je to chybny test.

mandylav38
autor
8. dec 2018

Tak prepáč prvý krát sa tu pýtam na nejaký názor a hneď ma zhejtujes som v práci do 3 rána ospravedlňujem sa že nemôžem odísť z tade do lekárne a chcela som vedieť názor či sa to takto mohlo niekomu ukázať aktuálne je vyschnuty a niečo tam zjavne ostalo

mandylav38
autor
8. dec 2018

@nini1010 ďakujem ,zatiaľ som takú skúsenosť nemala

mandylav38
autor
8. dec 2018

@barboritta mám pár dní do ms len takto má prsia nezvyknú bolievat a je aj pravdepodobne keď na plodné dni som bola veľa s priatelom

mandylav38
autor
8. dec 2018

Takto to už ostalo 🤔

beky1813
8. dec 2018

A pribalovy letak nema? Jednoznacne zly test, jednoduche aj bez internetu

barboritta
8. dec 2018

@mandylav38 urob si o 2,3 dni este jeden.nejaky iny,tie palickove lepsie ukazuju

mandylav38
autor
8. dec 2018

@barboritta ďakujem za radu, ja som len kolegu vyslala na nákup a toto mu dali🙈

mimka11111
8. dec 2018

@mandylav38 ahoj, na Tom poslednom obrázku sa niečo črtá,ale nebrala by som to veľmi do úvahy, pretože test si veľmi premocila, preto sa farba rozpila....určite si kúp druhy test....držím palce 😉

mandylav38
autor
8. dec 2018

@mimka11111 ďakujem ti dám si nato pozor nabudúce🙂

janulka2811
8. dec 2018

Podla mna zly test,urob si novy rano

lucka12399
8. dec 2018

Je to rozpite ale podla mna tam trosicka crty su 🙂

mandylav38
autor
8. dec 2018

@lucka12399 no ono aj keď úplne vyschol tá čiarka tam ostala, urobím ďalši nechcem sa predčasne tešiť 🙂 len som chcela vedieť či sa niečo podobné niekomu nestalo a ozaj to bolo tehu, predtým mi testy vždy ostali snehovo biele

lucka12399
8. dec 2018

@mandylav38 urob si rano dalsi.. a este sa zatial moc netes aby si sa zbytocne nesklamala 😊😊

rencarencinka
9. dec 2018

Dobrý deň chcela by som sa spitat že či je možné že som tehotna. 6.11 som mala nechránený vstik a 8.11 ovulaciu 22 .11 som mala dostať ms ale mi mešká AS do dnes 9.12 robila som si už dva testu ale negatívne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre