Asi som tehotná

nicki123
18. aug 2013

ahojte...mam frajera s ktorym chodim sice len mesiac ale uz sme spolu par krat spali bez ochrany...teraz mi asi tyzden meskaju kramy,stale se prejedam.jem jedno cez druhe,mavam strasne chute na sex,som precitlivela,menia sa mi nalady....myslite ze som v tom?

zlatovlaska123
18. aug 2013

😀

sisaha
18. aug 2013

@nicki123 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dnes to tu ide... 😀 😀

nicki123
autor
18. aug 2013

napisala som nieco vtipne alebo co??

tinki
18. aug 2013

@nicki123 milá moja..na tehotenské príznaky je skoro..možno si nemala ovuláciu, možno si sa prechladila, možno si tehotná..všetko je MOŽNO. Takže ak sa chceš aj pohnúť, smer lekáreň, kúpiť test a uvidíš. Prepáč reakcie ostatných, ale tu už takých tém bolo..a tvoja otázka je skôr vhodná do teenegerského časopisu..Nič v zlom..

anatalia77
18. aug 2013

@nicki123 nie ,nič vtipné 😀 akurát sa na slovensku rozmohla infekcia maknutia mozgov.Postihuje len 14-17 ročné deti.
Máš tu najagresívnejšiu formu tehotenstva 😀 a si si istá,že ti meškajú kráma a nie mozog? 😀

nicki123
autor
18. aug 2013

akoze opytala som sa normalnu otazku tak by som ocenila keby ste mi odpovedali aj v y normalne a nemali ma za sproste decko

tinki
18. aug 2013

@nicki123 veď som ti odpovedala..či nie..? ako moja mi môžme vedieť, či si v tom..? kúp si test..

nicki123
autor
18. aug 2013

ja som len chcela vedet vas nazor tak prepacte

anatalia77
18. aug 2013

@nicki123 jedine test preboha!!!ja to cez káble fakt neviem posúdiť.tak sorry

anatalia77
18. aug 2013

@nicki123 a len tak mimochodom ,máš priatela asi mesiac a fičíte bez ochrany.Tak toto robia len sprostučké -náctky.Tak sa odpovediam nečuduj.

katka1981
18. aug 2013

@nicki123, samozrejme, ale neviem ci ide prave o tehotenstvo.

zuzana76
18. aug 2013

@anatalia77 😀 sa smejem - ze posudit cez kable 😀

@nicki123 odpoved ti da jedine HCG test, predavaju ho v lekarnach alebo napriklad v DM drogerii

miminkacik
18. aug 2013

Pockaj devat mesiacov a uvidis 😉

iwesska
18. aug 2013

Ano si tehotna, moja krystalova gula mi to povedala 😀 Uplne vidim, ako v tebe to dieta rastie. Ale ved to je logicke, ked spavas s chlapom bez ochrany. To si chcela pocut, nie? Aj tie priznaky tomu nasvedcuju, takze sup-sup kupovat vybavicku 😉

zuzinka1989
18. aug 2013

@nicki123 jasne, ze si tehotna 😀 a minimalne dvojicky to budu 😀 😀 😀
ale teraz vazne - ak nechem byt tehotna tak sa chranim....ak nechcem HAK, jesto mnoho inych moznosti...a na priznaky je ozaj este skoro, urob si test, kupis aj lacny a citlivy, napr. v dm-kde maju Pepino, ten je aj spolahlivy, aj lacny...a uvidis na com si 🙂 ine sa tu neda poradit....

niqa14
18. aug 2013

no normalne som zvedava na vysledok 😀

jarka721
18. aug 2013

kočeny lámu sa mi nechty,padajú mi vlasy....asi budem mať nedostatok železa,či?!zahryznem sa do zárubne ?či mám cmúľať hrable?

vafinka
18. aug 2013

ked sa chcem zabavit, tak len a len tu 😀

aneta_knezovicova
19. aug 2013

@nicki123 chodite spolu len mesiac tak to by bola uz aka nahoda keby ta prestne v den ovulky oplodnil.....
a to co pises ako priznaky su tak priznaky na pozdejsie stadium tehitenstva....
a kedy si mala poslednu menstruaciu???? kolko ti meska???

monika1308
20. aug 2013

sprav si test a budeš vedieť, dve paličky si v tom jedna nie si.... kapiš?? a potom daj vedieť ako, a keď nechceš byť tehotná kupte si kondomy, a ked hej tak to prosím priatelovi oznám, nie že vyskočí z kože až to zistí, a ak si robíš srandu tak gratulujem, je to super vtip.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre