Asi som mala biochemické tehotenstvo

29. apr 2024

Ahojte, bohuzial, asi som mala biochemicke tehotenstvo, dnes je 30ty den cyklu, ciarka uplne jemna na teho teste, len si ju uz domyslam vlastne. Mam hrozne navaly horucavy, som sklesla, nervozna, naliata, ako PMS, prsia ma bolia. Ani nespinim este. Brucho ma boli, az ma napina z toho. Ale z tehotenstva to urcite nebude. 11 DPO, aj 12 DPO bola ciarka pekna, aj mi zosilnela a teraz negativny test uplne.
Po kolkych dnoch od negativneho testu ste dostali menzes? Uz nech to je za mnou. Vecer si idem dat cervene vino...😪

kubkovan
29. apr 2024

To na mrzí, ale nezúfaj isto sa podarí čoskoro.🍀Mne vtedy dako do 3 dni prišla MS, čo mi zoslabli testy a na ďalší mesiac sa zadarilo. 🙂

adeladulova
5. máj 2024

Ahoj, aj ja som mala vo februári biochemické tehotenstvo. Bola to viac menej náhoda, už si s manželom nedávame pozor, ale testovala som lebo som vedela ze niečo je inak, podobne ako pri prvom tehotenstve a vyšiel slabo pozitívny test, a potom prísl ms. 😔 viem ako sa cítiš, no nezúfaj, dobrým znakom je však to, že sa našlo to s tým, takže ste schopní tehotenstva

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre