Aký test si mám urobiť?

denisa12345
5. jan 2013

Ahojte potrebovala by som pomôcť. Mala som poslený deň menštruácie s priateľom sme išli naostro a on si nie je istý či ho stihol vybrať . Určite bol takže teraz mierne stresujeme stalo sa to 31.12 menštruáciu mám dostať až 25.1. Chcela by som si spraviť test síce je to ešte len 5 dní takže neviem či bude spoľahlivý . Aký test by ste mi poradili ? A aká je pravdepodobnosť otehotnenia počas menštruácie ? Vopred veľmi pekne dakujem 🙂

ivik4
5. jan 2013

@denisa12345 ak chces testovat tak kup mamatest ale 5dni je skoro a pravdepodobnost je podla mna nizka ale nikdy nehovor nikdy

janie80
5. jan 2013

Aj lekari ti z krvi vedia hcg zistit az cca 10 den po ovulacii... Takze neostava nic ine len cakat... 😔

reni1512
5. jan 2013

@denisa12345 test ti tak skoro neukaze...max 4 dni pred ocakavanou menstruaciou, skus potom mamatest 🙂 a pocas menstruacie mozes, ale nemusis otehotniet, je to indi-vindi 🙂

acer11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anjelicek26
5. jan 2013

@denisa12345 - test ma zmysel robit az ked ti vynecha menstruacia. S najväcsou pravdepodobnostou si ani nemala plodne dni, tak skus byt kludna a nabuduce - prerusovany sex nie je dobra ochrana, pokial sa bojite tehotenstva :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre