Aký ste mali test v deň, keď ste mali dostať menzes?

31. jan 2023

Ahojte, dnes som mala dostat menzes, a vysiel mi pozitivny test, ale iba slaba ciarka. Urobila som 4 ci dobre vidim. 🤦🏻‍♀️ Alenna vsetkych je iba slaba ciarka.

Nema byt silnejsia?

greta2017
31. jan 2023

Ja takto😊

anjelicek26
31. jan 2023

Kazdej zene sa inak uhniezduje mini me... najskorsie uhniezdenie - 6dpo...najneskorsie uhniezdenie - 10dpo, aspon podla kniziek ;) Takze hcg zacne stupat v 6ty den - mas pozitvny slabucky test na 9dpo... uhniezdenie na 10ty den - mas prvy slabucky pozitivny test na 13dpo...a 14dpo (den ocakavanej MS+/-) to tym padom kolajnice tiez este nebudu... ciarka je ciarka, proste sa tes, musi zajtra a pozajtra proste posilniet...

bajaja123
31. jan 2023

Ahoj, ja som mala takýto.
Cyklus nepravidelný, lebo mám pcos 🙂
Momentálne som 33tt.

hilda08
31. jan 2023

A den neskôr digitálny ukázal 1-2tyzden

casillas28
31. jan 2023

V den MS ale to som uz tusila ze sa nieco deje 🙂 ked je slabsia nevadi..dolezite je aby silnela 🙂

aknamorka22
31. jan 2023

Pri prvom tehotenstve som v den ocakavabej MS mala snehobielo. Týždeň meškalo a uz bola slabá druhá ciarka. Posunula sa mi ovulácia o 11 dní a presne podľa toho vychádzali aj tehotenské testy. Pri druhom som mala v den MS uz silnú čiarku. Presne som vedela kedy som mala ovulaciu a krásne sa to dalo odsledovať. Na 10 DPO som mala slabucku čiarku a na 14 DPO uz výraznú, neprehliadnuteľnú. Ovuláciu som mala potvrdenú doktorom, preto viem, kedy presne bola.

autumm
31. jan 2023

Ja som mala úplne slabú čiarku.

foxxie27
31. jan 2023

robený poobede....síce bola slabšia, ale bola tam 🙂 po týždni už boli čiarky rovnako silné

adka3321
31. jan 2023

ja som mala takyto 16dpo 🙂

dame2
31. jan 2023

U mňa tiež len slabá čiarka, a samozrejme som si hneď musela urobiť dva lebo sa mi nechcelo veriť 🙈

krissstiina8
31. jan 2023

V deň meškajúcej ms 🙂

autor
31. jan 2023

Dakujem krasne, tak snad bude vsetko ok. ❤️🙏🏼

janulka155
31. jan 2023

28 dc 😊

danny173
3. feb 2023

Prvý horný test večer o 23ej v deň MS. Druhé dva ráno o 8ej na ďalší deň.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre