Aký máte názor na test?

18. sep 2024

Zienky, aky mate nazor na test?

Dakujem, je to teda v den ocakavanej ms

veronika_sk000
18. sep 2024

vidim ciarku, na den ocakavanej podla mna dost slaba

koniarova
18. sep 2024

Ničovaté nič.

anetka1704
18. sep 2024

Ja mám mať ms až 29. (36 dňový cyklus) keď som sa pozrela spätne tak niekedy som mala aj 29 dňový cyklus skáče mi to dosť a teda skúšala som aj ja robiť test lebo ma už 6 dní extrémne bolia prsia na dotyk nikdy ma tak neboleli a sú citlivé.. čo myslíte je tam čosi vidno? Mne sa zdá že úplne slabulinká tam je. Hlavne na dennom svetle to bolo vidno. Samozrejme budem čakať do predpovedanej ms a spravím znova keď sa nedostaví 😀

veronika_sk000
18. sep 2024

@anetka1704 tu nevidim naozaj nic

eri28
18. sep 2024

Ja vidím, ale fakt dušík a toto je taká citlivá téma, nerada dávam nádej, keď je to také nejasné, moja rada testuj ďalej skús iný test a najlepšie digitálny.

ar3m1s
19. sep 2024

@anetka1704 tieto testy robia falosne ciarky. Radsej by som sa na ne nespoliehala a skusila ine. Uz som videla aj silnejsiu ciarky na tomto teste ktora bola ale falosna

anetka1704
19. sep 2024

@ar3m1s ja sa nespolieham zatiaľ na nič, čo príde to bude 😊 test som robila len zo zvedavosti kôli tým prsiam. Skúsim až keď mi bude meškať. 🙂

kiki68
19. sep 2024

Nic za mna , kym tam neni naozaj ruzova ciarka, tak bud to je negativne, alebo to tehu neni to, co by to malo byt

autor
19. sep 2024

Tak dnes to hojne poskocilo 😄

Tiez vacsinou vravim, ze tam nic nie je.

Len dufam, ze to podpori aj dalsie ploditelky, ze netreba hadzat flintu do zita.

Podla mna som mala posunutu ovu aj o 2 dni ako som si myslela

lucinka12356
19. sep 2024

Tu je čiarka suoer, gratulujem

autor
19. sep 2024

@lucinka12356 a pritom som sledovala test a nic, kulnem vedla kulnem spat a bum 😂

autor
19. sep 2024

@anetka1704 nevidim, skusis este zajtra rano?

lucinka12356
19. sep 2024

Keď sme sa snažili tak aj ja som to sledovala. Ptm som to robila tak ze som si urobila test, položila na parapet na WC a išla som niečo urobiť a vrátila sa neskor

anetka1704
19. sep 2024

Možno o pár dní ms mám mať až koncom mesiaca 🙂 ale prsia ma bolia strašne aj sú väčšie a plus mám na dvorcoch také biele bodky ako pupaciky to som tam nemala pred tým tak uvidím. Tebe gratulujem 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre