Aký máte názor na tento test?

20. jún 2023

Ahojte, aký máte názor na tento test?

autor
20. jún 2023
divokykonik
20. jún 2023

Ako niečo sa mi marí, ale je to v tak úžasnom svetle, že až.

123miaa123
20. jún 2023

Vidím tam slabulinku druhu čiaročku... skús otestovať z ranného moču.

mamkalentedkova
20. jún 2023

No tiež sa mi tam niečo zdá ,že vidím ...

majamat
20. jún 2023

testy dost duchuju,
urobila som si statistiku za maj a par dni z juna a vacsinou zeny s takto vyzerajucimi testami neboli tehu. zopar neviem, elbo dalej uz nenapisali, ci su alebo nie su. no z tych co napisali, asi len jedna mala potvrdene tehu.

taketo patranie je zvytocne, treba trpelivost, tu na MK ti nic nove nepovedia, treba sa otestovat o par dni z ranneho mocu.

wewuliatko174
21. jún 2023

Niečo sa mi tam zdá ale strašna tma ...zamna odporúčam hneď robiť z prvého ranneho moču a v dobrom svetle,skús ráno spraviť ak máš ešte test a na svetle odfotiť.drzim palce...

jzuzka
23. jún 2023

Ahoj ja tam vidim slabu druhu ciarku vyzera to pozitivne...vsak uvidis ci zosilnie....drzim palce

jzuzka
23. jún 2023

Ahojte , ja zasielam tiez test neviem zda sa mi druha tiez ale slabulinka ciarka, co myslite?

wewuliatko174
23. jún 2023

@jzuzka takto vyzerá že sa ozaj niečo črta .. najlepšie o dva ráno zopakovať to by mala byť už jasná čiarka

jzuzka
23. jún 2023

@wewuliatko174 dakujem , len je mi to divne menzes som mala 9.6. A uz mi ukazuje takto. ..nechapem tomu...

majamat
23. jún 2023

@jzuzka ako som pisala, testy duchuju, ak si mala ms 9.6., tak teraz by si nemala byt tehu,a el amla by si mat zhruba obdobie ovulacie.

majamat
23. jún 2023

@jzuzka no a veru aj tam ani nic nevidim.

ved toto je uzplne zbytocne, neisty test, nikto viac na nom nic neuvidi.
ak je podozrenie na tehu, treba test opakovat a nie polemizovat nad tym, ci tam je,a lebo nie je duch. ved to nema absolutne ziadny zmysel.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre