Aký je podľa vás tento tehotenský test?

moviki
31. máj 2021

Ahojte, menstruacia by mala príst bud 2.ho alebo 7.ho.
Neviem presne, pozreli by ste mi test prosim Vas ?
Dakujem

nafka0483
31. máj 2021

@moviki Negativny, testuj az ked bude menstruacia meskat. Podla coho si vypocitala 2. alebo 7.? Kedy bol prvy den poslednej menstruacie? Ovulaciu mas odsledovanu a potvrdenu?

petamich
31. máj 2021

ja zial tiez nic nevidim :(

moviki
autor
31. máj 2021

@nafka0483 posledny menzes som mala 5.5.
Menstruacia mi pride bud na 28 alebo 33. Ovulaciu na isto som mala 25,lebo som mala priesvitny tahavy vytok. Prsia mi bolia,aj chrbat,aj bazalnu teplotu meriavam a mam hore 37,1. Dneska mi napadlo ze skusim...ale mozno je skoro este.

anjelicek26
31. máj 2021

@moviki ked si mala ovu 25.5. ved to je len 6 dni dozadu, co tam ma byt? Ved vajicko sa uhniezduje najskor!! na siesty, najcastejsie ale na deviaty den od ovulacie a az potom po 2,5 dni je meratelne hcg... daj tomu cas.

petamich
31. máj 2021

@moviki no ak si ovulaciu mala 25.5. = 5-6 dni dozadu, tak test ti urcite este nevyjde, ak ste sa v case ovulacie snazili, tak teraz nejako mozno doputuje oplodnene vajicko do maternice a zacne sa uhniezdovat, ak to bolo takto tak velmi skoro testujes, mozno na 10. den od ovulacie sa ukaze nejaky duch na teste ale skor isto nie

nafka0483
31. máj 2021

@moviki Presne tak, ak si mala ovulaciu na 25.DC tak to je predsa 30.5. cize vcera? Ked 5.5. bola posledna menstruacia... ci ako to pocitas? Alebo ak to myslis, ze bola 25.5. tak si 6ty den po, mozno len 5ty, takze test ti ani nema co ukazat...

christinka1
31. máj 2021

@moviki no ja tam niečo vidím ale neviem či to nebude len kanálik... Aj ja som tak mala a potom prišla ms

lienka.7
31. máj 2021

@moviki ja tam nic nevidim... je mi luto

snazilka_bio_mamka
31. máj 2021

ja tam vidim čiarku, ale ak je to top test, tak to neber absolutne do uvahy a hlavne ak si malo dní dpo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre