Ako to je s tehotenskými testami?

29. nov 2022

Rada by som sa poradila ohľadne tehotenských testov. V sobotu som si urobila test, kde mi po limite vyskočila čiarka ale bola zvláštna, skôr do šeda. Následne v nedeľu ráno som si urobila test a negatívnu. V pondelok znova negat. V prípade, že by v sobotu bol test pozitívny, nemal by test siliť? Teda že už v pondelok by mala byť čiarka silnejšia? Alebo to mohla byť len ryska a preto mám teraz testy negatívne?

lilope
29. nov 2022

Akýkoľvek test po limite je neplatný. Riaď sa vždy návodom na použitie.

domka222
29. nov 2022

Ak bola čiarka šedá, bol to len kanálik, teda negat test

bagre
29. nov 2022

čiarka by bola s ružovým nádychom ak by to bolo ono, toto šedé bol len kanálik

dadka128
29. nov 2022

Test po limite je už neplatný, a to co sa objavilo bol kanálik.. meska ti už ms ? Alebo aký dôvod mas testovat ?

autor
29. nov 2022

@dadka128 zajtra/ pozajtra by mala prísť . Testujem kvôli tomu, že má čaká rentgen. Ďakujem za postrehy, čítala som už viac diskusia že sa im objavila druhá čiarka po limite a boli tehotná. Len už žiadna nenapísala či mali následne aj čiarky v limite. Každopádne beriem to tak že to bol kanálik keďže test bol včera negatívny.

lilope
29. nov 2022

Tiež som raz robila test, kedy mi v limite neukázal nič a po limite tam bola slabá čiarka a tehotná som nebola. To, či sa po limite ukáže alebo neukáže akákoľvek čiarka, nič neznamená, je to irelevantné.

sense
29. nov 2022

Keby si bola tehotná čiarka silnie (aj keď čiarka do šedá je kanálik kt vie vyjsť po limite). Keď boli ostatné testy negatívne tak tehotna nie si. Počkaj ci bude ms meškať a ak nepríde správ test znova

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
30. nov 2022

@sense čiže toto je len kanálik? Čiarka ružová nie je

sense
30. nov 2022

Tak toto by som ako pozitívny test nebrala. Áno to je kanálik

autor
30. nov 2022

@sense ďakujem, test tam už ani kanálik nie je

autor
30. nov 2022

*teraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre