Ako ste zistili, že ste tehotné?

8. mar 2023

Ako ste zistili (alebo teda tušili), že ste tehotné, ešte predtým než Vam to potvrdil test.

viestta
8. mar 2023

Nevedela som, netušila som.

bublinka1426
8. mar 2023

zacala mi smrdiet kava a meskal menzes. 10 dni presne mi meskalo... mala som vzdy ako hodinky. od mlada. a mala som lahke spinenie , hnede spinenie...( akoze kramy 2-3dni) ale to bolo uhniezdovanie vajicka..zacali boliet prsia a to mna nikdy neboleli...a brucho ma bolelo. krce. ale ziadne kramy tie normalne. a zrazu som bola 4,5 tt a to som si ani test nerobila, sla rovno k lekarovi, a videl tam gestacny vak 🙂 ❤

mamutka
8. mar 2023

Pri prvom mi prestala chutiť káva. Pri druhom mi muž niekoľko krát oznámil, že podľa jeho výpočtov mi mešká systém 😁

bublinka1426
8. mar 2023

@mamutka presne kavaaaa....

julka188
8. mar 2023

Vsimla som si pri pohybe ruky k telu(paža k trupu), ze mi "zavadzia" prsnik, co sa pred tym nedialo. No pricinu som odhalila az o cca tyzden a pol.

lenkalenka1987
8. mar 2023

Snívalo sa mi, že som😊 Test ale bol stále biely, duch bol až 6 deň meškania menštruácie.

ruzovakrava
8. mar 2023

Mala som strašnú chuť na petržlenovú vňať, bola som unavená a smrdela mi káva 😃 pri prvom nič extra, nič čomu by som pripisovala význam. Pri druhom mi to však už bolo jasné 😁

guiseppinka
8. mar 2023

Pri prvej mi extremne smrdel olej u cinana. Ten mi smrdel bezne, ale vtedy bol extrem. Druhe neviem a pri tretom som sa skoro rozrevala kvoli pripalenej hrianke v robote a kamoska mi dalsi den poslala foto svojho testu... Ja som mala dostat na dalsi den... Pri fotke som vedela, ze nedojdu

asocial
8. mar 2023

Meškal menzes. Iné nič. A mala som hnačku, ale nenapadlo mi, že som tehotná.🙂 A prsia pekne. Inak nemám žiadne, ale v tehotenstve a najmä počas začiatkov kojenia som mala konečne nejaké prsia!

guiseppinka
8. mar 2023

Aaaa, pri druhej som mala extremne suche ruky...

oblecenie99
8. mar 2023

No vedela to skôr moja mama, lebo som nikdy s nimi nevynechala ani jednu kávu, keď sme boli u nich, a ja som nedokázala ani jednu vypiť, tak jej to docvaklo skôr ako mne

mikadooo
8. mar 2023

Prvé som nevedela, len som nedostala menzes. Druhé - bolo mi tak zvláštne na vracanie v ústach, ale žalúdok bol ok. Len také akokeby zvýšené slinenie v ústach, ja to mám vždy tesne pred vracaním. Tretieho som nevedela, dokonca aj menzes som mala, takže to bolo prekvapenie na poradni s vtipnou doktorkou, že "ani ste sa necítili unavená?" Pri dvoch malých deťoch či som sa necítila unavená? Ale kdežeeeeee......

bublinka1426
8. mar 2023

@oblecenie99 zas kava :D

cucica
8. mar 2023

Mna boleli inak prsia. Pred MS bolievali vzdy, ale vtedy tak po bokoch k podpazusiu, az to tak stipalo.

finett
8. mar 2023

Ochorela som. Nebývam veľmi chorá, ale na začiatku každého tehotenstva mi klesla imunita, nastúpila únava a potrebovala som oddychovať. Bola som citlivá na pachy. Pri jednom na jedlo, pri druhom mi smrdeli aj sprchové gély 👀🤦🏼‍♀️😁. Raz som cítila PMS vrlmi dlho. A teda žiadna M neprišla. Testy boli negatívne, až neskôr pozitívny.

samkolea
8. mar 2023

Nespavost, bolest hlavy a bolest prsnikov. Taky 6sty zmysel, ze nieco je inak ako obvykle 🙂

maryetta
8. mar 2023

1x mi meskala ms. 2a3x mi bolo zle.

elis248
8. mar 2023

Pri prvom tehotenstve sa mi zdali všetci kolegovia v práci veľmi prevoňaní. Po 3 dňoch mi to bolo divné, tak som testovala. Pri druhom som sa len tak pohladkala po bruchu a až potom mi došlo, že čo robím. Tak som testovala.

mmoni89
8. mar 2023

Keď som v nákupnom centre zacítila klobásu netuším ani odkiaľ, sliny mi tiekli po zem a musela som si ju ísť kúpiť lebo mi bolo až do plaču z toho ako som ju chcela 🤤😄

meryen167
8. mar 2023

Pojedla som všetky zavárané jahody 2 týždne po zaváraní, bola som unavená a stále sa mi chcelo spať

angel993
8. mar 2023

Jednoducho som to vedela, test som si robila len kvôli lekárovi aby mi predpísal lieky, ktoré musím v tehotenstve užívať.

beataxxx
8. mar 2023

Neskutocne vnimanie vsetkych zapachov

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaond19
8. mar 2023

Zhnusila sa mi kava (a to som "kávofil", aj 4x denne som musela mat), boleli ma priserne prsia a mala som velku chut na ladový šalát. Pri vsetkych 3 tehotenstvách.

deedol
8. mar 2023

boleli ma prsia dva tyzdne pred menstruaciou namiesto par dni pred.

bublinka1426
8. mar 2023

@jaond19 ZAS KAVAAAAA...

vsicka036
8. mar 2023

Pri prvom ma zacali boliet prsia ako pred menzesom a neprestali az do porodu. 😂 A pri druhom som zjedla 2 parene buchty a este som mala chut, bezne zjem max 1. 😁

zuzuliatko18
8. mar 2023

Stále som bola.unavena, spala, nevládala čo bežne a káva mi chutila hnusne.

iwet25
8. mar 2023

Pri prvom mi začali strašne chutiť majonézove šaláty. Každý deň som si kúpila, muž mi hovoril ze ci nie som náhodou tehotná.

renab
8. mar 2023

Este mi ani nemeskal menzes a uz som vracala a prevracala som sa az k porodu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre