Ako ste zistili, že ste tehotné?

karin04
26. sep 2020

Ahojte ako ste zistili prosim ze ste tehotne? Prve priznaky pocity? 🙂

amelia000
26. sep 2020

Manzel mi povedal 😂

jeanne14
26. sep 2020

Neprišla mi ms 🤷‍♀️ Urobila som si test a bolo.
Ale je pravda, že teraz pri dcérke som sa nevedela dojesť lasagni, no nenapadlo ma že je to nejaký príznak.

jeanne14
26. sep 2020

@amelia000 mne pri prvom kolegyňa v robote, že som isto tehotná lebo mám biele uši 🤷‍♀️😅 ale mala pravdu potvora

lucinka1988
26. sep 2020

@karin04 zakaždým som sa rozplakala za úplnú blbosť medzi ľudmi- raz na obede s manželom, raz zase v cukrárni, bolo mi jasné, že som v tom a test to iba potvrdil..

birika
26. sep 2020

na domacej dedinskej zabijacke - zbadala som prasa v koryte a vracala 3dni....a hned cela dedina vedela, ze som v tom 🙂

jasminet
26. sep 2020

Naťahovalo má pri umývaní zubov - pri každom tehotenstve...

millky
26. sep 2020

@jeanne14 čože??? Biele uši? 😂 A to fakt? 😂 To je aké milé ☺️☺️☺️

gir
26. sep 2020

Keď som si ku kyslej kapuste dala buchty na pare. Hneď mi bolo jasné.

tosomja
26. sep 2020

Pri dcére mi prišlo zle na služobke, deň predtym sme si boli posedieť, ostatní pili do nemoty a mne jedinej bolo ráno zle, čo neoblubujem alkohol 😁 šéf mi kúpil test zo srandy, a sranda skončila 😂😂
To len vtedy raz mi bolo zle, potom celé tehotenstvo nič.
Pri synovi som vedela tri dni po sexe, že sa zadarilo , lebo ma hrozne ale že hrozne boleli kríže, a test s // som mala 5 dní pred očakávanou menstruaciou.
A celé tehotenstvo zle, nízky tlak, zvracanie, odpadávanie.

jeanne14
26. sep 2020

@millky ano bolo to po nočnej a na šatni mi vraví že ich mám biele ako stena 😅 staršia pani 60tnička ale fakt boli hrozne biele keď som sa pozerala do zrkadla potom 😊 o tri dni mi neprišla ms tak mala pravdu 🤭

evinka3007
26. sep 2020

Mne bezne dlho meskali "dnicky", ale po 10 dnoch v praci hovorim kolegyni ze idem si pre vnutorny pokoj kupit dole do lekarni test, moja produktivita na dany den v momente kedy som sa vratila z WC skoncila 😂😂😂

ckatka
26. sep 2020

Keď som na 29dc nekúpila.moju štandardnú Milku s orieškami. Hneď som vedela se niečo je inak. Proste som na ňu nedostala.chut. A bola mi vkuse zima. Všetci krátke tričká a ja v mikine zababusena po uši. Muž mi hovorí že je to divne ze asi mi hapruje progesteron...A fakt 😂
Bezne dostávam ms na 27-28dc. Cize keď 29a nič...A toto k tomu...šla som po test a bol pozitívny aj z poobedneho moču.

19daniela90
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lia_nka
26. sep 2020

Mala som len strašne bolestivé prsia aké som nemala nikdy ani pred ms to už som mala chrobáka v hlave.. a robila som si test na 7 dpo samozrejme nič ja som bola sklamaná že už test robiť nebudem až keď mi bude meškať a aj tak som si myslela že mi príde mrcha ale 5 dni pred ms môj snúbenec zo srandy naozaj len zo srandy urob test a bol pozitívny

janka_266
26. sep 2020

@jasminet toto presne mám aj ja od začiatku a všetci tvrdia, že to bude na základe toho chlapec, platí to? 😂

lavender21
26. sep 2020

Ja som po prvom pôrode dostala MS po 8 mesiacoch, ďalšia nechodila, pripisovala som to kojeniu. Kým som jednu noc negrcala raz.... ráno som si kúpila test a bol pozitívny 😁

merlin796
26. sep 2020

@karin04 silna nevoľnosť ktora ma zobudila uprostred vnoci a podotýkam sedela som na hajzli a vandlik na kolenach, tak to islo dvoma otvormi a uz som.vedela ;)

andrejka1974
26. sep 2020

Mne to neviem ako vzdy uhadol muz a ja co blbnes a naozaj nikdy sa nemylil a to mam uz 5 deti

saskia_98
26. sep 2020

Mamka robila na obed kuracie nohy a ked som zacitila ten "smrad" som letela grcat. Cele tehu mi abnormalne smrdeli. 😁

denden77
27. sep 2020

@karin04 spravila som si test 🤷‍♀️

evalin88
27. sep 2020

Ja som mala strasnu chut na pomarancovy dzus, vypila som liter v praci a liter doma minimalne kazdy den. Ked ma videla kolegyna ten dzus pit, vyhlasila, ze som tehotna..

jasminet
27. sep 2020

@janka_266 nie 🙂 mám 2 baby a chalana

janka_266
27. sep 2020

@jasminet takze mám ešte do stredy šancu, že to bude baba 😃

asia83
27. sep 2020

@karin04 Náladovosť, neskutočné zmeny nálad, aké ani pred menštruáciou nemám. Pri dcére aj zmeny chutí. Brutálnu chuť na jedlo, ktoré som si musela urobiť, dovtedy a odvtedy som ho nejedla. Keď som dojedla, položila som príbor na tanier a pomyslela som si: Určite som tehotná. Aj tak bolo.

domculis
27. sep 2020

Ja som mala strašnú žahu v noci...až do rána čo som nikdy predtým nemala..

buubuu
27. sep 2020

Mama mi povedala, lebo som mala vraj lesklé oči sklenené. Trikrát mala pravdu 🙂

veronika1234512345
28. sep 2020

Nemala som ešte menzes aj keď som si vravela ze to nič lebo raz som mala 28 dňový cyklus raz 33 takže som to nejak neriešila ale boli sme za mojou babkou a keď sme šli k autu zrazu mi prišlo zle naplo ma a hlava sa mi mierne zatocila.
A na druhy deň ráno, keď som pred prácou pia kávu mi bolo opäť nejak zvláštne.
Tak som si urobila test a bol pozitívny.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre