Ako je to s falošným Pepino testom?

4. nov 2022

Ahojte, nemam moznost kupit iny test do buduceho tyzdna ako to je s tym falosnym pepinom ak ciarka silneje? vcera na obed slabucky naznak, dnes z ranneho uz krajsia ciarka, ma zmysel to skusit v sobotu? ak by zas zosilnela je to na dobre ceste alebo sa neda spoliehat na tento test ani pri silneni dakujem

nika11103
4. nov 2022

Ak bude viditeľne silnieť spolahni sa aj na pepino . Držím palce

pribinak
4. nov 2022

Sú to normálne testy. Len treba testovať keď mešká menstruacia ideálne ráno.
Problém je skôr keď niektoré babky testujú 45 minút po sexe alebo keď majú 10 dni do menstruacie
Naháňajú neexistujúcich duchov a dusikov, dávajú tu denne 23 ocuranych testov a dúfajú že im napíšeš to čo chcú počuť

Ja každej ktorá túži po dieťati želám aby sa jej to splnilo, len niekedy je to zúfale

Urob si test v deň meškania menstruacie a podľa toho uvidis
Netreba 20 testov, stačí jeden či dva, ale až keď mešká

Držím palce aby to vyšlo

autor
4. nov 2022

dakujem este by som chcela ze mam cyklus 27 dni. 4 d cyklu sme isli naplno s partnerom ved ovulaciu mavam podla bolesti v polovici cyklu ale 7 d cyklu som mala strasne menstruacne/ovulavne bolesti musela som sa nahrievat infra lampou, aj tak nakoniec zabrala az tabletka. teraz som 18 d cyklu a pali ma zaha od vcera preto som skusila test ci nahodou nebola ovulacia vtedy 7 d cyklu. do menzesu mam aj tak este tyzden tak uz musim pockat

marticka85po
4. nov 2022

7dni do ms ti neukaze ziaden test ze si tehotna,ibaze by ozaj bola ovulacia skor

nevenka
4. nov 2022

Toto je pozitivny Pepino test, nie je to ani v den meskania este. Ukazal mi ako jeden z prvych testov pekne ciarky, Livsane bol slabucky. On je podla mna velmi citlivy, baby ked ho namocia velmi dlho, tak presvita ta druha ciarka. Fakt staci namocit kratucko.

autor
4. nov 2022

@marticka85po suhlasim uplna blbost teraz robit testy ale od nedele ma bolia prsia a dva dni zaha pali tak mi len napadlo co ked bola ozaj ovulacia vtedy.

@nevenka pekny testik. ja namacam len par sekund prave kvoli tomu

marticka85po
4. nov 2022

Ved pockaj par dni a otestuj. Mna prsia boleli az v nejakom 4tom mesiaci aj to len par dni a prestali a co sa tyka zahy tak ta ma palila az ked mi dcerka v bruchu tlacila na branicu a vytlacala stavy smerom nahor🙂 Ale je to individualne u kazdeho

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre